Tribuna/Теніс/Блоги/Десятий день US Open. Визначилися всі півфінальні пари.

Десятий день US Open. Визначилися всі півфінальні пари.

Автор — Нікіта Опря
7 вересня, 14:07

Десятий ігровий день US Open, стартував з поєдинку китаянки Сінвень Жен проти Аріни Соболенко. Більшість тенісних експертів вірили в те, що китаянка стане дуже незручною суперницею і зможе вимкнути атакувальний теніс Соболенки. Але матч, на жаль, показав зворотню картину, в якій білоруська тенісистка розгромила Жен практично без шансів, з рахунком 6:1, 6:4.

У другому чвертьфінальному поєдинку у жінок, зустрічалася американка Медісон Кіз, якій протистояла чинна чемпіонка Вімблдону, чешка Маркета Вондроушова. Ще до матчу, багато хто списував з рахунків Маркету, оскільки, після свого попереднього поєдинку вона отримала травму плеча, після чого їй навіть довелося знятися з матчу парного розряду. Погані передбачення для Вондроушової таки збулися і вона програла матч, з рахунком 1:6, 4:6.

У чоловіків, відкривав день поєдинок, Андрія Рубльова проти Данила Медведєва. Тенісисти вже зустрічалися між собою двічі на турнірах великого шолома та обидва рази Медведєв вигравав Рубльова з рахунком 3:0 за сетами. До цього поєдинку Данило теж підходив у ролі фаворита. Зустріч тенісистів, розпочалася з раннього брейка Рубльова, який забивав усі м'ячі по лініях, але після цього він з кожним геймом грав дедалі скуто. Данило Медведєв, знову виграв Рубльова з рахунком 3:0 по сетах і вирушив у півфінал US Open. Для Рубльова це 9-й чвертьфінал на турнірі великого шолома і 9 поразка. Своє "прокляття чвертьфіналів" він зняти так і не зумів.

Останнім чвертьфінальним протистоянням, був матч Карлоса Алькараса проти Олександра Звєрєва. Обидва гравці підходили до матчу в шикарній формі. Звєрєв, нарешті зміг повернутися на свій рівень, який він демонстрував до травми, яку здобув у 2022 році. В той же час, Алькарас виграв 25 з 27 останніх матчів. Матч розпочався, перша партія була настільки рівна та цікава, що я в якийсь момент навіть повірив, що Звєрєв дійсно зможе нав'язати серйозну боротьбу і потенційно навіть має шанси на перемогу в матчі, але потім Карлітос на повну включився в гру і почав демонструвати свій звичний атакувальний та швидкісний теніс. Тому, не дивлячись на всі намагання Звєрєва, іспанець все одно все забивав, все наздоганяв і за підсумком переміг у цьому матчі. Поєдинок закінчився з рахунком, 6:3, 6:2, 6:4 на користь Алькараса.

Таким чином, на турнірі сформувалися всі півфінальні пари. У чоловічій сітці: Джокович - Шелтон, Алькарас - Медведєв, а в жіночій сітці: Соболенко - Кіз, Гауфф - Мухова. В наступний ігровий день, який розпочнеться вже сьогодні, відбудуться півфінальні матчі в жінок в одиночному розряді, а півфінали в чоловіків гратимуться вже завтра у вечірній та нічний час.