Tribuna/Теніс/Блоги/Восьмий день US Open. Непереможний Алькарас та фантастичний Звєрєв.

Восьмий день US Open. Непереможний Алькарас та фантастичний Звєрєв.

Автор — Нікіта Опря
5 вересня, 11:32

Восьмий день US Open, розпочався з поєдинку між першою ракеткою світу, Карлосом Алькарасом і молодою італійською сенсацією Маттео Арнальді. Незважаючи на те, що італієць демонстрував високий рівень гри і тримався практично на рівних з Алькарасом, проте він все одно поступився іспанцю в кожному з сетів. Алькарас демонструє неймовірний рівень стабільності та майстерності в кожному з матчів. На даний момент, іспанець, не дав жодного шансу на перемогу, ні одному зі своїх суперників на цьому турнірі.

Центральним матчем дня, була зустріч між Олександром Звєрєвим і Янніком Сіннером. Десятки тисяч уболівальників повністю заповнили арену Артура Еша і створювали шикарну атмосферу протягом матчу. На мою думку, цей матч за рівнем тенісу поки що є найсильнішим на цьому US Open. Весь матч, гравці йшли дуже близько один до одного, обмінюючись сетами. Доля матчу вирішувалася в п'ятому сеті, в якому Звєрєв зміг дотиснути італійця і закрити поєдинок із загальним рахунком, 6:4, 3:6, 6:2, 4:6, 6:3. Таким чином, на стадії 1/4 фіналу Звєрєв зустрінеться з Алькарасом.

Також до 1/4 фіналу зміг потрапити Данило Медведєв, який обіграв Алекса Де Мінаура в чотирьох сетах та Андрій Рубльов, який теж у чотирьох сетах обіграв британця Джека Дрейпера. Для Рубльова цей чвертьфінал, стане дев'ятим у його кар'єрі на турнірах великого шолома. При цьому, далі цієї стадії він ніколи не пробирався. В наступному раунді, Медведєв та Рубльов, зустрінуться один проти одного. Це буде ще одна спроба Андрія перервати своє "чвертьфінальне прокляття".

У жіночій сітці, на нас чекали не менш цікаві матчі, Вондроусова грала з молодою американкою Стірнс, яка змогла нав'язати чешці боротьбу та навіть виграти сет, але матч Маркета за підсумком забрала. Після матчу, чешка плакала, тому що зізналася, що відчуває дискомфорт у плечі та заявила, що не дуже впевнена, щодо того, чи зможе вона відновитися до наступного матчу.

Представниця Тунісу, Онс Жабер, яка перед матчем з китаянкою Жен, відчувала дискомфорт через свої не до кінця заліковані травми, вилетіла з турніру, програвши матч з рахунком 2:6, 4:6. Китаянка, Сінвень Жень, стала третьою у відкритій ері представницею цієї країни, якій вдалося дійти до стадії чвертьфіналу на US Open.

Кривдниця Еліни Світоліної, американка Джессіка Пегула досить несподівано і легко програла матч співвітчизниці Медісон Кіз, 1:6, 3:6. Незважаючи на те, що Кіз дуже міцна тенісистка і часто демонструє хороші результати на великих турнірах, для мене такий результат став несподіванкою. Я очікував від цього матчу міцної боротьби та розраховував, що матч закінчиться у трьох напружених сетах. Проте, Пегула фізично підсіла після попередніх матчів і відповідно не змогла показати свій найкращий теніс.

Останнім матчем 1/8 фіналу, був матч Дар'ї Касаткіної проти Аріни Соболенко, матч закінчився з рахунком 6:1, 6:3 на користь останньої. Таким чином, у жіночій сітці сформувалися ще дві чвертьфінальні пари: Вондроусова - Кіз та Жен - Соболенко.

Остання з українок, яка виступала на цьому шоломі, Марта Костюк, виступала вчора в парному розряді зі своєю напарницею Габріелою Рузе. Суперниці їм протистояли далеко не найпростіші, Коррі Гауфф у парі з Джессікою Пегулою. Матч проходив на центральному стадіоні, Костюк з Рузе мали хороші шанси, щоб зачепитися за перший сет, але все таки американки здолали українсько-румунську пару, 6:4, 6:1.

Восьмий день US Open закінчився, але вже сьогодні на нас очікує новий ігровий день, в якому ми побачимо перші чвертьфінальні поєдинки цього турніру. Тож з нетерпінням, чекаємо і будемо спостерігати за всіма запеклими протистояннями 1/4 фіналу змагань.