Камон, ран!

Обережно! Про біг і не тільки

Написать
+7

Та то таке: Mischief managed або перший старт серії Ironman в Ґдині на дистанції 70.3

Як приїхати на закордонний старт серії Ironman й потрапити в ситуацію, коли тебе можуть не допустити за декілька хвилин до початку. В буквальному сенсі вирватись на плавальний етап та в підсумку фінішувати.
+13

Comrades Marathon - дев'яносто кілометрова мрія будь-якого марафонця

  2
Легендарний, найпрестижніший і масовий ультрамарафон у світі, на який вже впродовж 90 років до південноафриканської республіки прибуває понад 20 000 учасників, щоб влаштувати довге бігове свято.
+10

Чи очікувати виконання нормативів українськими бігунами на Чемпіонат світу 2019 та Олімпійські ігри 2020?

  10
Понад місяць залишається до старту Чемпіонату світу з легкої атлетики у Досі, а не так багато наших атлетів з бігу на середні й довгі дистанції мають кваліфікаційний норматив. Кому треба поспішити та що очікувати від виконання нормативів на Олімпійські ігри 2020 року читайте далі.
+5

«Я хочу залишити слід в історії легкої атлетики й стати легендою». Що дозволяє Еліуду Кіпчоґе домінувати в марафоні

  8
Для багатьох залишається загадкою, як у свої 34 роки Еліуд Кіпчоґе продовжує домінувати на світовій арені марафонського бігу й знову планує переписати історію. У травні місяці цього року було анонсовано другу спробу подолання двогодинного рубежу у рамках проєкту Ineos 1:59 Challenge.
+3

Як пройшли змагання з легкої атлетики Kyiv Athletics Festival

  3
Минулого вівторка на київському стадіоні Піонер вдруге відбулись змагання з легкої атлетики Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка. Окрім професіоналів, серед яких були помічені учасники й призери Олімпійських ігор, та гостей з Туречинни, у змаганнях взяли участь аматори, яких вперше допустили до доріжки.
+17

Всі олімпійські чемпіони за часів незалежної України (у складі збірної): від Баюл до Абраменко

  11
Всього за історію виступів української збірної, як окремої команди, налічується 42 олімпійські чемпіони. Серед них абсолютною рекордсменкою за кількістю медалей є Яна Клочкова (4), далі йдуть Василь Ломаченко (2), Лілія Подкопаєва (2) та Юрій Чабан (2).
+8

Та то таке: зробімо це швидко або тріатлон на спринтерській дистанції у Білій Церкві

  2
Літо триває, а значить і сезон стартів з тріатлону. І хоча підготовка будується під 70.3 Ironman Gdynia, участь в коротких дистанціях приносить свої плоди. Змагальний ефект, плавання у відкритій воді в групі й т.д.
+13

7 книг для тих, хто хоче навчитися писати та редагувати тексти

  6
Своїми порадами та секретами діляться відомі журналісти, редактори та зірки Голлівуду. Книги для тих, хто хоче редагувати свої тексти та навчитись писати. У сучасному світі це можуть бути месенджери, соціальні мережі, ділове листування та блог на Tribuna.com.
Показать еще
Реклама 18+