Камон, ран!

Обережно! Про біг і не тільки

Написать
+18

Культові стадіони Барселони — Камп Ноу та Олімпійський стадіон ім. Льюїса Кумпаньша

  4
Минулої осені, коли ще кордони були відкриті, а люди безперешкодно виходили на вулицю, мені пощастило відвідати столицю Каталонії, як співали у своїй пісні гурт 5’Nizza, Барселону.
+19

Погляд в майбутнє або як я знайшов передбачення перемоги Лестер Сіті в книжці 1989 року

  2
Сучасний англійський письменник Джуліан Барнс передрік перемогу Лестер Сіті у Чемпіонаті Англії у своїй книжці Історія світу у 10 ½ розділах, яка побачила світ у 1989 році
+20

Як корисно згаяти час? Підбірка книг на спортивну тематику

  2
Відверта історія Стівена Джеррарда, журналістське розслідування про найбільшу злочинну змову в історії спорту за участю Ленса Армстронга, художня розповідь про вісімнадцятирічну дівчину Нор, яка вирішила, чого б їй цього не вартувало, пробігти марафон, підхід 80/20 у своєму тренувальному процесі від Мета Фіцджеральда, а також Не про біг від бігуна-любителя, якому вже за п’ятдесят.
+28

Та то таке: марафон в Валенсії

  9
У той час, як по всьому світу скасовуються, зупиняються та переносяться спортивні події, відмінний привід згадати та розповісти про поїздку до Валенсії на місцевий марафон, який у 2019 році проводився вже в 39 раз (з 1981 року).
+4

Дуель Біла Роджерса та Френка Шортера на Нью-Йоркському марафоні 1976 року

  2
В 1976 році Фред Лебоу зміг домовитись з владою Нью-Йорка й організувати забіг через все місто. Щоб привернути увагу вболівальників до цього дійства, він запросив до участі зірок американського марафонського бігу того часу — двократного призера олімпійських ігор Френка Шортера та національного рекордсмена Біла Роджерса.
+23

Римські канікули Абебе Бікіли

  2
Саме в цей день, 10 вересня 1960 року на Олімпійських іграх у Римі, Абебе Бікіла здобув свою першу золоту нагороду й розпочав справжній бум бігу на довгі дистанції по всій Африці. Цікавим залишається факт — Бікіла пробіг всю дистанцію босоніж й встановив новий олімпійський та світовий рекорд.
+18

Знайди свою «половинку»: підбірка п'яти найкращих пів марафонів Європи

  1
Пів марафони набирають все більшу популярність серед любителів бігу, адже, щоб подолати дистанцію у 21 км необхідно мати достатньою фізичну підготовку, але витрачений час та зусилля будуть набагато меншими ніж при підготовці до марафону. Також чудовим варіантом є суміщення участі у пів марафоні та поїздки в нове місто або країну. Тримайте підбірку одних з наймасовіших пів марафонів, що проходять на території Європи.
+2

Глобальний рейтинг Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group World Rankings та чемпіонат світу серед вікових груп

На минулому тижні стало відомо, що Wizz Air Kyiv City Marathon увійшов до списку кваліфікаційних забігів глобального рейтингу Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group World Rankings. Розбираємось, що це значить й що собою представляє рейтинг.
+15

«Мирська слава коштує менше, ніж склянка хорошої брусниці». Як Пааво Нурмі став легендою й розчарувався у спорті

  1
Важко визначити кращого бігуна усіх часів через відсутність чітких критеріїв, але є ті, хто залишає незабутній слід в історії легкої атлетики. Один з них – Пааво Нурмі, фінський бігун та володар 9 золотих медалей, здобутих на трьох Олімпіадах, та безлічі рекордів на дистанціях від 1500 м до марафону.
Показать еще
Реклама 18+