Камон, ран!

Обережно! Про біг і не тільки

Написать
+20

Юкі Каваучі — своєрідний Лестер Сіті в марафонському бігу

  3
До Бостонського марафону залишається менше ніж тиждень й головним питанням є не тільки можливість побиття чоловічого рекорду, який тримається з 2011 року, а й чи зможе торішній переможець Юкі Каваучі, який подарував казку всьому світу минулого року, відстояти звання чемпіона?
+27

Сірий кардинал світового рекорду на марафоні

  5
Хоча марафон — не командний вид спорту, без помічників в ньому нікуди. Один з них Клаус-Хеннінг Шульке, 52-х річний мешканець Берліну та марафонець-любитель в минулому з особистим рекордом 2:34, який допоміг в минулому році Еліуду Кіпчоге встановити світовий рекорд на марафонській дистанції.
+8

Зможе хтось з українських марафонців потрапити на Олімпіаду в Токіо? IAAF анонсувала нові нормативи відбору

Вчора IAAF (Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій) анонсувала нові кваліфікаційні нормативи для відбору на літні Олімпійські ігри 2020 року, що пройдуть в Токіо. Вони стали складніше, особливо на марафонській дистанції — тепер, щоб потрапити на Олімпіаду треба бігти марафон швидше 2:11:30 чоловікам і 2:29:30 жінкам.
+3

«Бостонський інцидент» та його героїня Катрін Швітцер

19 квітня 1967 року жінка вперше офіційно пробігла марафонську дистанцію від старту до фінішу - 20-річна американська студентка Катрін Швітцер фінішувала на Бостонському марафоні й назавжди вписала своє ім’я в історію. Попри те, що правилами не заборонялось, вважалося, що брати участь в ньому можуть тільки чоловіки. Однак Швітцер вдалося зареєструватися і отримати номер — 261. Цей номер, сама вона і забіг увійшли в історію як «бостонський інцидент».
+3

Майк Вардіан — світовий рекордсмен в подоланні 10 марафонів за 10 днів

Здобути перемогу на World Marathon Challenge (7 марафонів на 7 різних континентах за 7 днів), а після цього пробігти ще 3 марафони та встановити світовий рекорд в подоланні 10 марафонів за 10 днів? Для Майка Вардіана немає нічого не можливого.
+28

Кенійське плем'я Календжін - найкращі бігуни на довгі дистанції

  3
Ні для кого не секрет, що кенійські бігуни одні з найкращих у світі в бігу на довгі дистанції. Якщо подивитись глибше, то можна дізнатись, що серед всіх племен цієї країні найшвидшими та витривалішими є представники племені календжін.
+24

«Марафонський біг — цвях Олімпіади, хоча і небажаний цвях». Як в Києві проходив перший марафон

  5
Перший марафонський забіг в Києві відбувся 24 серпня 1913 року в рамках Всеросійської Олімпіади, яку вирішили організувати після провалу російських атлетів в Стокгольмі на Олімпійських іграх 1912 року.
+6

Легенда ультрамарафонів та «відьма бігу» Енн Трейсон

Якщо ви скажете, що роздивитесь її в натовпі, значить, ви або її чоловік, або брешете. Так, все так ... Але до тих пір, поки хто-небудь не пальне з пістолета. Спостерігати, як Енн бере старт, все одно що спостерігати за тим, як репортер з м’якими манерами зриває з себе окуляри та накидає темно-червоний плащ.
Показать еще
Реклама 18+