Tribuna/Інші/Блоги/Передмова до 5 раунда АФЛ

Передмова до 5 раунда АФЛ

12 квітня, 09:51

Від себе додам кілька слів про прогнози поточного, 5 раунда АФЛ

Мельбурн - Брисбен. Гадаю, що Брисбен програє. Мельбурн доволі симпатично виглядає цього сезону, хоч і має одну поразку напочатку.

Вестерн Бульдоґз - Ессендон. Ессендон, як на мене, піде на кілька ігор у вільне падіння, без смаку перемог, не бачу, свіжості та інтенсивності в грі.

Карлтон - Аделаїда. Сподіваюся, що Карлтон переможе з різницею в 10 одиниць, бо треба трохи на своїх вболівальників пожаліти. Цікаво буде подивитися на повернення Сема Волша, "мозку" Карлтона, завдяки якому Карлтон дуже швидко приймає рішення, атакує, руйнує напад суперника.

ҐВС - Сент Кілда. Очікую, що Сент Кілда дасть хорошу прочуханку ҐВС і ті матимуть першу поразку цього сезону. Для керманича Сент Кілди, Росса Лайона, це буде 150 матч, таку позначку долав і тренер-легенда клубу - Аллан Джинс, тренував Сент Кілду у 60-х і завдяки якому команда здобула поки що однісіньку перемогу у Великому фіналі. Напередодні гри Росс Лайон сказав про гравців суперника, що "ми будемо випробовувати себе в грі з найкращими".

Ґолд Кост - Готорн. Чомусь думається, що Готорн переможе, останні герці показали хорошу сталість до розвитку в грі.

Порт Аделаїда - Фремантл. Вже другий раунд поспіль, ігри за участю Фремантла - ігри тижня. І дехто ставить на Фремантл, але дисциплінована гра Порт Аделаїда останнім часом має перевершити дисципліну Фремантла, який після важкої гри проти Карлтона, може виглядати не свіжим та сконцентрованим.

Джилонґ - Північний Мельбурн. Коти фаворити, Кларксон, керманич Кенгуру, виправдовується перед вболівальниками, що його команда молода та має напочатку змагань дуже сильних суперників, тому програє. Але тішить, що це все Елестер робить з посмішкою та оптимізмом.

Вест Кост - Ричмонд. У Вест Кост є шанс виграти ще одну чверть, одну з чотирьох чвертей він виграв у Сіднея і подекуди навіть промайнуло схоже на якість. Якщо Вест Кост втримає брутального та швидкого Шая Болтона у першій половині гри, то у 3-4 чвертях, має всипати перцю Ричмонду.