Tribuna/Футбол/Блоги/Football Punch/Думки про матч Шахтар – Антверпен й оцінки (суб'єктивні) декотрим гравцям

Думки про матч Шахтар – Антверпен й оцінки (суб'єктивні) декотрим гравцям

Блог — Football Punch
Автор — Creative 2.0
29 листопада, 00:05
5
Думки про матч Шахтар – Антверпен й  оцінки (суб'єктивні) декотрим гравцям

Обом колективам було складно атакувати позиційно. Якщо коротко по таймах: в першому Шахтар на початку (до забитого) й востанні хвилин 10-15 контролював перебіг подій середина ж тайму була за гостями.

В другі сорок п'ять хвилин все було діаметрально протилежно, Антверпен хоч і не контролював гру, проте володів м'ячем, натомість Шахтар лише хвилин 10-12 в середині тайму володів круглим й намагався нав'язувати власну волю супротивнику (гірники діяли по рахунку).

В плані створення моментів обом командам допомагала індивідуальна майстерність 1в1 на флангах, подачі/простріли, стандартні положення, швидкі атаки після перехоплень, дальні удари (це стосується передусім Шахтаря де постріли з-за меж були на диво небезпечні).

Не вистачало обом вміння вивести партнера на ударну позицію через короткий/середній пас (таких моментів було мінімум, але вони вартували чимало).

За моментами це цікавіше, ніж другий матч підопічних Пушича проти Барселони, але є куди рости в плані атаки (ранній другий гол допоміг би почуватись спокійніше). З плюсів дисципліна в захисті нікуди не зникла.

За гострою/сукупністю моментів деякі вболівальники назвуть гру нічийною. Як на мене самовідданість в обороні коли захисники блокували удари (4 блоковані постріли із 13-ти) дозволила не забити опоненту + гра Різника.

Щодо гри деяких гравців

Різник – кілька хороших сейвів, знову впевнена гра. Один з ковалів сьогоднішнього успіху.

Азарові – не ідеальний матч. З його флангу інколи приходили подачі, але оціню вище ніжГочолейшвілі через ліпшу ефективність.

Матвієнко – забив вирішальний гол. В обороні зіграв непогано тому. Хороший матч.

Гочолейшвілі спостерігав за грою грузина впродовж гри. Помітна була агресія, бажання, були хороші дії, проте траплялось й чимало помилок в зонах які він закривав. Тому потрібно ще працювати, щоб вигравати конкуренцію в Коноплі.

Зубков – хороша гра з точки зору створення моментів для партнерів + гольова передача. Непоганий 1в1.

Невертон – знову непогано на оборону. Проте йому в порівнянні з тим же Зубковим поки не вистачає ігрового інтелекту, щоб бути настільки ж ефективним на фланзі як його партнер на протилежному. Необов'язково завершувати всі атаки самотужки, інколи ефективніше залучити у вигідній позиції партнера.

Судаков – вкотре на рівні в когорті серед кращих. Людина вміє на полі майже все.

Сікан – тут цікава історія. З одного боку він нападник, що не завдав жодного удару за матч! Він був усюди: в боротьбі з ЦЗ, в опусканнях вглиб поля, в спробі допомогти обігратись з партнером, щоб вивести на ударну позицію останнього. Всюди, тільки не в завершенні. Й приніс достатньо користі (хоча б заробленими на собі фолами). Все залежить від того, яку роль на нього покладав тренерський штаб. Якщо виключно забивати голи, то сьогодні не його матч.

Підписуйтесь на мій телеграм канал👇 про український футбол там чимало цікавих постів.( він називається «Темп Шепетівка»)