Tribuna/Футбол/Блоги/Football Punch/В кількох абзацах про матч Італія – Україна 2-1

В кількох абзацах про матч Італія – Україна 2-1

Блог — Football Punch
Автор — Creative 2.0
13 вересня, 00:47

Італія – Україна 2-1 (xG 1,98 – 1,02)

Складна гра, рахунок міг бути й іншим (не в нашу користь).

Коли Італія вмикалась – ми мали купу проблем. І зі швидкістю перебудов в обороні і швидкістю руху м'яча суперником. Чимало діагоналей котрі виконали господарі змушували раз по раз швидко міняти акценти в обороні з одного флангу на інший.

Не стягуємо ми поки пасову гру проти сильних команд в середині поля, обрізок біля власних воріт після коротких розіграшів вистачало сповна.

Певний мандраж був помітний на старті гри. На моїй пам'яті ледь не щоразу коли ми намагаємося грати через пас проти сильних команд на рівні клубів/збірних потрапляємо в схожу ситуацію з купою проблем поблизу власних воріт.

Тут є дуже проста відповідь. Для того, щоб в нас колись нарешті вийшло – ми повинні намагатись це робити, не будемо намагатись – не вийде ніколи.

Пройдемося по персоналіях.

Сьогодні це не був настільки сильний матч від Степаненка, але на це є багато причин перш за все розклад, клас суперника й власна команда котра подекуди втрачала глузд від паніки інколи приймаючи абсурдні рішення на фоні страху помилитись/мандражу.

Зінченко був непомітним. В другому таймі він пішов грати вище (помінявшись позицією з Судаковим) опікаючи опорника Італійців (Локателлі). Але напевно його перебування на полі запам'яталось найменше. Середовище було агресивне з м'ячем ми грали мало.

Більшість всього (але не все), що вдалось зліпити в атаці прийшло з правого флангу де грав в першому таймі Ярмоленко, в другому Циганков + підключення Коноплі.З оборони напевно найменше питань до Забарного.

Судаков помилився в моменті з голом, але з м'ячем після був корисним (чого не скажеш про дії в обороні) є в його грі певний дисбаланс між атакою/захистом.

Довбик, як багато хто бажав вийшов зі старту і мав кілька моментів/напів моментів, але Артему, як це було в Дніпрі-1 часто потрібно декілька нагод за гру щоб забити, розраховувати на вибір нагод в такій грі зась.

Тренерський штаб вніс певні корективи по перерві згодом були заміни котрі повністю освіжили атаку, але взяти результат в такій грі допомогло б лише чудо (аномальна реалізація) проте сьогодні обійшлись без вищих сил.

Ми програли матч 2-1 де не заслуговували на краще, а після другого тайму такий рахунок виглядає ледь не як успіх.

Підписуйтесь на мій телеграм канал 👇де є чимало текстів про футбол (витратьте хвилину поцікавтесь).