Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/"Бенфіка" програла "Реал Сосьєдаду" і ускладнила ситуацію в Лізі чемпіонів

"Бенфіка" програла "Реал Сосьєдаду" і ускладнила ситуацію в Лізі чемпіонів

Блог — Такi справи
28 жовтня, 00:07

Цього вівторка "Бенфіка" зазнала поразки вдома від "Реал Сосьєдада" з рахунком 1:0 і зафіксувала третю поразку в стількох іграх групового етапу Ліги чемпіонів. Завдяки цьому тріумфу баски зрівнялися з "Інтером" на вершині турнірної таблиці. "Орли" поки не забили жодного гола на груповому етапі і взагалі виглядають цього року в ЛЧ жахливо.

Завдання для "орлів" видалося нелегким проти команди, яка посідає п’яте місце в Ла Лізі, команди з чіткими колективними аргументами, яка приїхала, щоб підтвердити свою силу в Лісабон, залишивши "Бенфіці" дуже важке життя, щоб пройти до наступного етапу Ліги чемпіонів. . У трьох зіграних на даний момент турах у Бенфіки нуль очок. У першому таймі червоним не вистачило агресії та гостроти. Взагалі було не зрозуміло як "Бенфіка" планувала виграти. Відчувалось відсутність Ді Марії. Перший тайм був під контролем гостей. З замінами Шмідта команда не змогла змінити тон гри і лише в завершальній частині матчу більш небезпечно підійшла до воріт іспанців.

Роджер Шмідт залишив Кьокчу на лаві запасних і випустив Хлау Марі та Петара Мусу в основі. Такий основний склад виявився неготовим до матчу. На колективному рівні "орлів" практично не існувало. З самого початку "Реал Сосьєдад" прибрав ініціативу. В команді гостей виділявся Такефуса Кубо. У першому таймі саме з лівого боку, де був Давід Джурасек, відбувалася гострота у воріт Трубіна. Втрата Грімальдо наразі найвідчутніша минулого літа. Я писав вже про це не один раз і ми маємо ще одне підтвердження цьому.

Хоча загалом спочатку все було непогано для "Бенфіки". Без особливих зусиль для цього "орли" відзначилися. Муса забив, але Рафа опинився в офсайді, він асистував хорватському форварду. Муса знову опинився в центрі уваги, коли мав момент на лінії карного майданчику, але пробив вище воріт.

Але це було все, що заслуговувало уваги в першому таймі. Далі були тільки гості, які іноді контролювали матч наче розігрували перевагу в одного гравця. Домінуючи більшу частину матчу матчу, гості були близькі до взяття воріт. Спочатку був чудовий удар з дуги від Кубо у штангу воріт "червоних", потім гол з офсайду, а другий тайм вже приніс реальний гол.

Після пропущеного голу "Реал Сосьєдад" продовжив контроль матчу. "Бенфіка" відреагувала лише наприкінці, і Аурснес мав одну з найкращих нагод Бенфіки за весь матч.

Тіаго Гувейя навісив, Муньос пробив, а норвежець з гарної позиції пробив у руки Реміро.Оце і все.

У вівторок відбувся футбольний урок від "Реал Сосьєдад" у Лісабоні а "Бенфіці" доведеться зводити кінці з кінцями, якщо вони все ще хочуть уникнути вильоту з єврокубків.