Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/"Інтер"-"Бенфіка": розгром, якого не допустили Трубін і Лаутаро

"Інтер"-"Бенфіка": розгром, якого не допустили Трубін і Лаутаро

Блог — Такi справи
6 жовтня, 23:45

Національні чемпіони Португалії програли міланському "Інтеру" і змушені вигравати наступні ігри, починаючи з подвійного протистояння проти "Реал Сосьєдада.

«Бенфіка» не залишила можливості для маневру в Лізі чемпіонів, оскільки у вівторок увечері зазнала другої поразки у групі D. Чемпіон країни програв міланському «Інтеру» з рахунком 1:0.

На "Джузеппе Меацца" лише натхнення Трубіна та невлучність Лаутаро Мартінеса завадили "Бенфіці" розгромно програти. Червоні не змогли взяти реванш за виліт у чвертьфіналі в італійців, та взагалі були мало схожі на себе при Шмідті, скуті та мляві.

Єдиний гострий момент "орлів" був у першому таймі. Який таводни із суперечливих моментів матчу. На 30-й хвилині Давід Нерес вийшов на швидкість, обіграв Бареллу і впав після контакту з італійським півзахисником. Гравець "Інтера" зачепив ногу бразильського гравця, який втратив рівновагу і впав. Рефері Денні Маккелі наказав продовжити, VAR ніяк не відреагував, хоча багато експертів погоджуються з думкою, що пенальті мав бути.

Ця поразка буде зарахована на рахунок німецького тренера, який не зміг вчасно відреагувати змінами чи підсиленням, коли міланський "Інтер" почав відверто перегравати "Бенфіку" у другому таймі, завдаючи ударів з усіх боків. Цей відрізок вимагав третього півзахисника в центральну зону, яким міг би стати Флорентіно, щоб допомогти зупинити атакувальну гру "Інтера". В той час як Ді Марія, який мало втручався в оборонний процес, міг бути пожертвований, тим біольше, що його дії в атаці ніяк не компенсували проблеми при обороні.

Передумова рухливості в атаці спрацювала б, якби Інтер виявився неорганізованим у захисті, що в цьому сезоні з ним трапляється рідко. З м’ячем і швидкими переходами Рафа, Давід Нерес і Анхель Ді Марія могли здивувати за допомогою Аурснеса, але без м’яча вони становили небезпеку... для «Бенфіки», оскільки не відступили вчасно, щоб зупинити вторгнення крайніх захисників/вінгерів за участі Чалханоглу та Мхтаряна.

Інтер сильно карав правий фланг Бенфіки, де Ді Марія не стежив за Дімарко та тим, хто йшов цим коридором. Цікаво щоправда, що єдиний гол у грі був забитий з протилежного флангу.

«Інтер» майже завжди мав кількісну перевагу в півзахисті, з Бареллою, Чалханоглу, Мхтаряном, тому що в побудові Індзагі Лаутаро залишив центральну зону, дозволяючи італійцям завжди мати вільного гравця.

Вирішальний момент стався на 62-й хвилині. Морато зробив чудовий пас на Берната в півзахисті "Інтера", іспанець пропустив пресинг Дамфріса, який залишив на Генріху Мхітаряну, і відразу ж атакував простір, де повинен був бути Бернат. Прорив голандця і гострий простріл на Тюрама дав всі передумовидля голу. Тюраму залишалось не схибити та пробити Трубіна. Хоча українець вже до цього рятував не раз, але в данному епізоді нічим зарадити не зміг.

У грі Трубін зробив сім сейвів і зробив все,щоб уникнути розгрому. Як пише португальска преса, він виправився за погану гру проти "Зальцбурга" і починає показувати, чому інвестиції "Бенфіки" в нього були виправданими.

Але окрім Трубінауникнути розгрому допоміг Лаутаро Мартінес. Ніч Лаутаро Мартінеса була дуже марнотратною. Аргентинець не забив два голи у ворота Трубіна (два чудових сейви від українця), побачив, як Отаменді вкрав у нього чистий гол на лінії, а ще двічі каркас воріт зупинив його наміри. Цікаво, що минулого уїк-енду вийшов з лавки запасних у другому таймі та забив чотири голи «Інтера» в грі з «Салернітаною» Пауло Соузи. А тут все в молоко.