Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/"Бенфіка" здобуває перемогу проти "Візели" з Трубіним у старті

"Бенфіка" здобуває перемогу проти "Візели" з Трубіним у старті

Блог — Такi справи
17 вересня, 15:12
1

"Бенфіка" здобула чотири перемоги поспіль у Прімейри- лізі 2023/24, вигравши цієї суботи у «Візелі» з рахунком 2:1 у матчі 5-го туру змагань. «Червоні» пішли на перерву виграшно, завжяки голами Петара Муси та Ді Марії, але в другому таймі "Візела" після голу Саму з пенальті скоротила рахунок, що залишило певну невизначеність у результаті та напруженість до кінця матчу. Але виграшному дебюту Трубіна нічого не завадило.

Дебют Трубіна і стартова роль у воротах "Бенфіки" стала єдиноим оновленням для національних чемпіонів у порівнянні з перемогою в попередньому турі над "Віторією де Гімарайнш". У грі «Візелі» також відбулися зміни: іспанський тренер Пабло Вільяр Феррейро дав стартову роботу сербу Буснічу замість Діого Насіменто та повністю відзеркалив схему Шмідта 4-2-3-1.

Цікаво, що анонсуючи вихід у старті Трубіна португальский Record чекав від нього радянської холоднокровності.

Після перших хвилин, коли здавалося, що "Візела" збирається битися, "Бенфіка" забила ж першим ударом на дев'ятій хвилині. Кокчу знайшов простір у центрі, залишивши його Рафі зліва, який, коли Бунтіч пішов на нього, закинув м’яч на Мусу, той зміг реалізувати нагоду.

Переважна більшість уболівальників на стадіоні "Візели" була за "Бенфіку", це звичне явище на половині виїздів "червоних". Черех 12 хвилин після голу рахунок міг подвоїтись. Ді Марія навісив, Бах і Жоау Маріо зіткнулися один з одним (фуллбек залишився спливати кров'ю), але м'яч влучив у каркас, бо центровий Андерсон, намагаючись вибити, ледь не забив автогол.

"Бенфіка" правила та домінувала проти "Візели", яка не мала жодних аргументів, щоб зупинити мереживний футбол команди Роджера Шмідта.

На 27-й хвилині Кокчу зняв фарбу зі штанги Бунтіча прямим ударом зі штрафного. Десятьма хвилинами раніше він міг асистувати Баху в невеликій зоні після чудової гри з Ді Марією, але віддав перевагу прострілу і помилився.

«Бенфіка» зробила рахунок 2:0 завдяки оксамитоввому удару Ді Марії зі штрафного, виконаного зразковим способом за кілька хвилин до перерви. Рафа Сілва був збитий на межі штрафного. Аргентинець зразково пробив через стінку, у бік воротаря. З такою кількістю людей перед ним Бунтіч навіть не бачив м’яча.

У другому таймі Візела бажала відреагувати та змінити гру, шукаючи гол, який би повернув їх до дискусії про результат. На 58-й хвилині тренер Пабло Вільяр запустив Ділана та Соро замість Нуну Морейри та Лакави, щоб спробувати щось інше, особливо в центрі поля.

Через п'ять хвилин після ходів тренера "Візели" "Бенфіка" могла остаточно вбити інтригу. На 63-й хвилині Муса знову мав забивати , але програв у двобої з Бунтічем. Рафа Сілва виявився швидшим за Андерсона, відпасувавши на хорватського форварда, удар якого подарува потужний сейв від воротаря Візели.

Гра залишалася під контролем "Бенфіки", коли "Візела" змогла забити, реалізувавши пенальті на 70-й хвилині. Аурснес, який продовжує діяти на позиції лівого бека, штовхнув Ессенде в карному майданчику. Саму пробив в один бік, а воротар Трубін в інший, без шансів.

Шмідт зрозумів, що настав час змін, і на 71-й хвилині випустив Чікіньо замість Кокчу. На тій же хвилині Діого Насіменто замінив Бустаманте у "Візели". Але ці зміни не додали роботи Трубіну.

Не зважачюи на рахунок саме "Бенфіка" домінувала в грі, з м’ячем, який завжди циркулював у на половині поля "Візели», яка демонструвала ознаки того, що більше не має аргументів. На останніх хвилинах Шмідт оновив атаку бразильцями Артуром Кабралом і Давидом Нересом, які замінили Ді Марію і Петара Мусу.

Незважаючи на додані 12 хвилин скоріш "Бенфіка" мала нагоди забити ще. "Бенфіка" перемогла у старті з Трубіним. Чудовий початок!

Незважаючи на те, що Трубін не зігра на нуль, його дебют можна важати вдалим.

Статистичний портал SofaScore поставив йому оцінку 6.7 – це найнижчий показник у стартовому складі, однак реальної роботи у голкіпера не було.

Свій єдиний гол Трубін пропустив з пенальті, також на його рахунку 1 сейв (на 0.05 xG з меж карного), 26 дотиків, 23 з 25 виконаних пасів (96%), 4 з 6 точних діагоналі.

Головний тренер «Бенфіки» Рогер Шмідт прокоментував дебют Анатолія Трубіна в матчі 5-го туру чемпіонату Португалії проти «Візели» (2:1).

«Він дуже хороший воротар, у нього великий потенціал, і ми впевнені в ньому, але коли гравець приїжджає наприкінці (передсезонки - прим.), завжди важко вирішити, коли дати йому грати.

Ми дали йому декілька тижнів, щоб звикнути до партнерів по команді, набути впевненості та набрати форму. У перших матчах я ставив Самуела Соареша, який також проявив себе добре, тож я вважаю, у нас чудовий вибір на позиції воротаря.

Зараз був саме час поставити на гру Трубіна. У нього було не так багато роботи, але він дуже добре володів м’ячем. Йому було дуже важливо зіграти, адже коли ти граєш, то стаєш частиною команди. Це був дуже хороший день для Трубіна, ми щасливі», - сказав Шмідт на після матчевій пресконференції.

Сам Трубін відзначив, що трошки нервував, але задоволений і не планує зупинятись.

Наступної середи «червоні» зіграють на «Лузі» в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Зальцбурга». Чекаємо на новий старт Трубіна?