Tribuna/Футбол/Блоги/der Kopfball/🤩 «Саарбрюккен» із третьої (!) ліги гратиме у півфіналі Кубка – вибиває клуби Бундесліги, забиваючи на 90+

Після «Баварії» та «Айнтрахта» тепер постраждав «Гладбах».

Блог — der Kopfball
Автор — Kostiantyn Stepaniuk
13 березня, 20:30
10

Поки усі спостерігали за матчами «Арсенала» та «Барселони» у Лізі чемпіонів, у Кубку Німеччини знову трапилася сенсація грандіозних масштабів – «Саарбрюккен» з третьої ліги на власному стадіоні переміг менхенгладбахську «Боруссію» та кваліфікувався у півфінал турніру.

Так-так, це той самий «Саарбрюккен», який у листопаді минулого року неочікувано хлопнув «Баварію», а потім (знову неочікувано) впевнено розібрався з франкфуртським «Айнтрахтом».

Тепер ці бісти змагатимуться за право грати у фіналі – і як би той матч не закінчився, їхній шлях Кубку цього сезону вже увійшов в історію.

«Саарбрюккен» здобув усі 4 перемоги у Кубку в основний час – але тричі забивав переможні м'ячі після 90-ї хвилини

Колись, дуже давно, «Саарбрюккен» став першою німецькою командою, яка перемогла мадридський «Реал», грав у Бундеслізі та міг похизуватися, що у його складі грав такий гравець як Тоні Єбоа. Втім, саме через фінансові проблеми футбольна гордість федеральної землі Саарланд перетворилася на команду, яка нині вештається між третім та четвертим німецькими дивізіонами.

Минулого сезону «мольдшери» були дуже близькі до виходу у другу Бундеслігу, але нічия 2:2 із «Дуйсбургом» стала вирішальною – їм якраз не вистачило двох пунктів для промоушена. Цьогоріч «Саарбрюккен» – поки що дев'ятий у турнірній таблиці третьої ліги, незважаючи на те, що програв лише 5 із 28 матчів сезону. Команда Рюдіґера Ціля аж 13 разів зіграла внічию та наразі відстає від топ-2 на 11 очок.

Втім, як ми уже всі зрозуміли, головне змагання для «Саарбрюккена» у поточній кампанії – Кубок Німеччини.

У першому раунді від представника третьої ліги постраждав «Карлсруе» з другої Бундесліги. Матч був рівний, здавалося, що уже нічого не завадить йому перейти у екстра-тайми, але форвард господарів («Саарбрюккен» усі 4 матчі зіграв вдома!) Кай Брюнкер не хотів продовження матчу та забив переможний гол на 90+1-й хвилині.

Згодом була «Баварія» – і переможний гол 34-річного лівого захисника Марселя Гауса на 90+4-й хвилині:

Потім – 2:0 над франкфуртським «Айнтрахтом» із 1+1 у виконанні того ж Брюнкера (могло бути навіть 2+1, але його гол у першому таймі відмінили через порушення правил):

І тепер – знову сенсаційна перемога над черговим представником Бундесліги – менхенгладбахською «Боруссією» з рахунком 2:1. Як гадаєте, хто забив переможний м'яч на 90+3-й хвилині? Звісно ж, Кай Брюнкер.

Простий і часом навіть примітивний на фоні іменитих суперників футбол приносить підопічним Рюдіґера Ціля бажані та історичні результати, а місцевим вболівальникам – одне свято за іншим. Коли ж вони ще зможуть похизуватися такими перемогами і таким досягненням у Кубку Німеччини?

Шанси на фінал є – у півфіналі «Саарбрюккен» зіграє із «Кайзерслаутерном» з другої Бундесліги

Півфінал і перемоги над представниками Бундесліги – це потужно, але, може й на фінал можна замахнутися?

У матчі 1/2-ї «Саарбрюккен» знову зіграє вдома – 2-го квітня на «Лудвіґспаркштадіон» завітає «Кайзерслаутерн» з другої Бундесліги. Після перемог над «Баварією», «Франкфуртом» та «Гладбахом» суперника із другої ліги саарландцям точно боятися не потрібно.

За лише один крок – вирішальний матч за трофей, і у разі перемоги над «Кайзерслаутерном» «мольдшерам» буде легше – там вони можуть зустрітися із леверкузенським «Баєром» (у другому півфіналі зіграє проти дюссельдорфської «Фортуни»). І, як показує цей сезон у Кубку Німеччини, матчі із командами Бундесліги – не проблема для «Саарбрюккена» 😅