Tribuna/Футбол/Блоги/Блог Євгена Брижа/Коли "Ворскла" забивала та пропускала за останні п'ять виходів у єврокубки

Коли "Ворскла" забивала та пропускала за останні п'ять виходів у єврокубки

Автор — Євген Бриж
28 липня 2022, 14:03
3

З сезону 15/16 "Ворскла" виходила в єврокубки п'ять разів і провела там 14 матчів: проти "Жиліни" (Словаччина), "Локомотиви" (Хорватія), "Арсеналу" (Англія), "Спортингу" (Португалія), "Карабаху" (Азербайджан), КУПСа (Фінляндія) та АІКа (Швеція).

У цих 14 іграх було 3 перемоги, 2 нічиї та 9 поразок, різниця м'ячів 14-28. Ось як вони розподілені за проміжками хвилин. Зелений — забиті, червоний — пропущені.

А нижче — ця ж діаграма, але табличкою і з відсотками від забитих або пропущених для кожного хвилинного діапазону.

До прикладу, в додаткові тайми "Ворскла" забила раз (це 6.25% від усіх забитих), а пропустила тричі (це 10.71% від усіх пропущених). І от аналогічна табличка — але з відсотками забитих/пропущених у часовий діапазон до всіх забитих чи пропущених.

З цієї діаграми можна побачити, що полтавці з 46-ї до 60-ї хвилини забили майже третину м'ячів (31.25%), а пропустили — 21.43%.