Tribuna/Інші/Блоги/Creative Sport Shots/Що нового у Федерацій спорту України? Огляд 11.23

Автор — CreativeSportShots
29 листопада, 14:19

Після дайджесту зірок у нас виникла ідея зробити загальний огляд діяльності федерацій спорту в Україні. Це допоможе вам краще зрозуміти їхню роль у сприянні розвитку спорту в країні та їх внесок у формуванні спортивної культури серед українського населення.

Федерація Хокею України, президент Зубко Георгій

11-17 грудня у місті Блед (Словенія) пройде молодіжний чемпіонат світу в дивізіоні 1В. За тиждень до його початку, наша команда проведе заключний етап підготовки, за результатами якого й буде сформований остаточний склад на чемпіонат.

Федерація Гандболу України, президент Мельник Андрій

Напередодні, 28 листопада, жіноча збірна України з гандболу прибула до данського Фредеріксгавна на чемпіонат світу-2023 і провела вечірнє тренування. Сьогодні, 29 листопада, українки стартують на турнірі матчем проти збірної Бразилії. Початок гри о 19.00. В Україні матчі чемпіонату світу покажуть телеканали Sport 1 та Sport 3.

Федерація Баскетболу України, президент Михайло Бродський

Минулого тижня в рамках завершилось перше коло регулярного чемпіонату Суперліги. Майже два місяці якісного баскетболу, гравці команд дарували нам, вболівальникам, яскраві моменти та неочікувані результат.

Федерація Волейболу України, президент Мельник Михайло

Юнацька збірна України з чотирма перемогами і однією поразкою завершила чемпіонат Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації на другому місці. В заключному матчі наші дівчата перемогли Литву

Догравальник Олег Плотницький втретє в нинішньому сезоні визнаний найкориснішим гравцем матчу в чемпіонаті Італії

Український дует Саввін/Моїсеєв посів дев'яте місце на чемпіонаті світу з пляжного волейболу, в Роеті🇹🇭Наші волейболісти виграли стартових два матчі групового турніру в основній сітці і посіли в квартеті друге місце, поступившись лише парі з Бельгії, потім подолали перший раунд плей-оф і спіткнулися на представниках Польщі в 1/8-й

Сергій Попов та Едуард Рєзнік виграли історичну бронзу🥉 на Чемпіонаті Європи з пляжного волейболу у Відні.

Української федерації серфінгу, президент Кордиш Василь

Ще один день змагань у Бразилії позаду! Наші юнаки здобувають досвід який зробить з них майбутніх чемпіонів міжнародної арени!

Федерація Гімнастики України, президент Сухомлин Олександр

Збірна України зі спортивної аеробіки завоювала бронзову нагороду в команді на чемпіонаті Європи, який з 17 по 19 листопада проходив у турецький Анталії. Ця медаль для нашої команди є історичною – першою командною нагородою на чемпіонаті Європи за часи незалежності.

Українська грація Вікторія Онопрієнко в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу повідала про свої головні цілі, підготовку до Олімпіади, цьогорічний спортивний сезон та розповіла про головного мотиватора у своєму житті

Руслана Кваченко та Максим Вологін вибороли ліцензії у індивідуальних стрибках на акробатичній доріжці на Всесвітні Ігри 2025, що відбудуться в місті Ченду, Китай🇨🇳

Федерація Вейкбордингу України, президент Юрій Зозуля

Вітаємо наших переможців чемпіонату світу з вейкбордингу «The Nautique WWA Wake Park World Championships London 2023”

Асоціація спортивної боротьби України, президент Юрій Копитко

В рамках партнерства Асоціації спортивної боротьби України з каліфорнійським брендом новаторського борцівського екіпірування Tri-Titans запускається компанія з фандрейзінгу (збору коштів).Кошти отримані з продажу футболок з логотипом "Stand with Ukraine" підуть на підготовку української збірної до Олімпіади в Парижі.

Федерація фехтування України, президент Михайло Ілляшев

26 листопада, у Києві завершилась кадетська національна першість із фехтування на шаблях. У другий і завершальний день змагань учасники розіграли нагороди в командному турнірі.

Асоціація футболу України, президент

⚔️ В півфіналі плей-оф на Євро-2024 зіграємо проти Боснії і Герцеговини 🇧🇦🇺🇦

«Шахтар» здолав «Антверпен» 1:0 у матчі Ліги чемпіонів! Євровесні 2024 року – бути!

Федерація біатлону України, президент Іван Крулько

Українська федерація карате, президент Іван Дутчак

🥋Чемпіонат України серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих

Команда мрії

Федерація України зі стрибків у воду, президент Ігор Лисов

Медалісти Чемпіонату України зі стрибків у воду серед вікових груп С, D, Е, який нещодавно завершився у Центрі спорту «Ліко», зібравши 67 учасників з 8 регіонів України🇺🇦:

Федерація легкої атлетики України, президент Ольга Саладуха

Всеукраїнська федерація гольфу, президент Віталій Хомутиннік

Федерація плавання України, президент Андрій Власков

6 найсильніших плавців нашої збірної готуються до останнього міжнародного старту цього року - чемпіонату Європи на короткій воді, який буде проходити у місті Отопені (Румунія) з 5 по 10 грудня.На цьому чемпіонаті нашу команду будуть представляти:Михайло Романчук, Олександр Желтяков, Денис Кесіль, Максим Овчінніков, Владислав Бухов та Вадим Науменко.Бажаємо успіхів нашим хлопцям!

Федерація бадмінтону України, президент Олексій Дніпров

На Чемпіонаті України 2023 визначилися найсильніші бадмінтоністи країни

Федерація чирлідингу та чирспорту України, президент Андрій Боляк

Емоційний, яскравий та граціозний BLACK MAMABA CUP 2023

Федерація важкої атлетики України, президент Олександр Герега

На чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (м. Гвадалахара, Мексика) наш чернігівський важкоатлет Микита Рубановський у ваговій категорії до 109 кг показав неймовірний результат та у важкій і видовищній боротьбі здобув три нагороди світової першості: бронзу в ривку (167 кг), золото в поштовху (207 кг) і золото в сумі двоборства (374 кг)!