Tribuna/Хокей/Блоги/Нефильтрованное. Не холодное/🎥 «Кременчук» – «Київ Кепіталз» – 8:6: 2+2 Ляльки, дві шайби у меншості та епічний камбек переможців
Відео

Відеоогляд чемпіонату України з хокею.

У матчі чемпіонату України з хокею «Кременчук» здолав «Київ Кепіталз» з рахунком 8:6.

По ходу зустрічі команда Дмитра Сумця двічі поступалася з різницею у дві шайби (1:3 та 3:5 у другому періоді), але зуміла зробити потужний камбек – «Кременчук» вперше у матчі здобув лідерство лише за сім хвилин до фінальної сирени, але втримав перевагу.

Автором переможної у поєдинку шайби став лідер «Кременчука» Віталій Лялька – загалом на його рахунку 4 (2+2) очки. Чотирма асистами відзначився Артем Целогородцев, гольові дублі – у Святослава Тимченка та Гліба Крівошапкіна.

Ось як це було:

Здолавши «Кепіталз», «Кременчук» із 48 очками у 25 матчах вийшов на другу сходинку турнірної таблиці ЧУ. Кияни із 47 балами у 24 поєдинках – треті.