Tribuna/Хокей/Блоги/Нефильтрованное. Не холодное/🎥 «Сокіл» – «Київ Кепіталз» – 4:2: курйозна шайба Римаря у власні ворота і камбек чинних чемпіонів
Відео

🎥 «Сокіл» – «Київ Кепіталз» – 4:2: курйозна шайба Римаря у власні ворота і камбек чинних чемпіонів

Відеоогляд матчу чемпіонату України з хокею.

У матчі чемпіонату України з хокею «Сокіл» здобув перемогу над «Київ Кепіталз» з рахунком 4:2.

Перед заключним періодом зустрічі команда Олега Шафаренка поступалася в рахунку – зокрема, через дуже курйозну пропущену шайбу на старті другого періоду, яку 18-річний захисник Данило Римар фактично закинув у власні ворота.

Втім, у вирішальній двадцятихвилинці чинним чемпіонам вдався яскравий камбек – шайби Романа Благого та Дениса Бородая у більшості та Артема Бондарева у рівних складах принесли «Соколу» позитивний результат у столичному дербі.

Ось як це було:

З 56 очками у 25 матчах «Сокіл» продовжує очолювати турнірну таблицю українського чемпіонату. «Кепіталз» з 47 балами у 23 поєдинках йдуть другими.