Реклама 18+

«Олімпік» ризикує залишити УПЛ. Я пофантазував, щоб його гарна емблема не щезла - якби її «запозичили» інші клуби еліти

Додамо трішки гумору до цієї невеселої ситуації.

Донецький "Олімпік" прославився не лише численними підозрами у договірних матчах, але й тим, що став першим клубом УПЛ, який довірив кожному не лише обрати, а й власноруч вигадати нову емблему для клубу. В результаті доволі прозорого конкурсу минулої осені переміг найвідоміший дизайн-блогер Трибуни Дмитро Штрайс із цією роботою

Проте саме через договірні матчі, в яких брали участь молодіжні команди "Олімпіка", команду можуть дискваліфікувати з УПЛ і все йде до цього. Замість "олімпійців" до УПЛ, скоріше за все, повернуть "Чорноморець" як єдину команду елітного дивізіону, яка поступилася у стикових матчах за місце в УПЛ. Таким чином, Дмитро Штрайс ризикує знову залишитися без клубу Прем'єр-Ліги у своєму послужному списку прийнятих емблем. 

Тож я пофантазував - як виглядали б емблеми інших клубів-учасників наступного сезону УПЛ (за дванадцятий клуб замість "Олімпіка" я взяв "Чорноморець", якому не звикати програвати в стиках і при цьому залишатися в УПЛ), якби вони вирішили "запозичити" ідею Штрайса і зробили б нову емблему у стилі нової емблеми "Олімпіка".  

"Шахтар" є сусідом "Олімпіка" по рідному місту, тож "гірники" могли б не міняти нічого, окрім кольорів та назви, залишивши троянди за символ як міста, так і клубу:

Шах

"Динамо" та "Олександрія" могли б задовольнитися літерами, оскільки буква "Д" є усталеним символом київського клубу, а літера "А" слугувала попереднім логотипом команди і була замінена, оскільки є русизмом:

Дин

Учасники кваліфікації Ліги Європи "Зоря" та "Маріуполь". Символом луганців є схід сонця з променями на фоні червоногарячого неба, для приазовців я ж запозичив чайку в "Брайтона":

Зор

Дві львівських команди - "Львів" та "Карпати" мають за символ лева. Для "Карпат" я додав ще й силует гір у якості відсилки до назви клубу:

Льв

Беззаперечні лідери другої шістки минулого сезону "Ворскла" та "Десна" мають за головний символ емблеми елементи з гербів міст, які вони представляють, тож я не бачу сенсу чогось міняти:

Вор

Новачки УПЛ - "Дніпро-1" та "Колос", а також "Чорноморець". Одеситам я подарував корабель, що розхитується на хвилях Чорного моря, для ковалівців - залишив перехрещені літери КК з чинної емблеми та виніс їх у зображення колосків, а для найскандальнішого клубу України - силует кубка та бойовий тризуб:

Чор

Чи сподобалися вам плоди моїх фантазій? Пишіть, вигадана емблема якого клубу в стилі "Олімпіка" вам здалася найкращою!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
PFL Design
+61
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+17
круто, мне понравилось) особенно Львов
Kostiantyn Stepaniuk
+12
Вариант со Львовом и Карпатами - просто шик! Куда написать, чтобы хотя бы одна львовская команда обновила эмблему?)
Александр Попов
+8
Шахтер и Черноморец смотрятся ярко, красиво.
Но куда лучше было бы увидеть эмблему именно на футболках "Олимпика" - чтобы работу Дмитрия лицезрели в её оригинальном неповторимом виде.
Написать комментарий 14 комментариев
Loading...
Реклама 18+