Tribuna/Футбол/Блоги/Блог Євгена Брижа/Серед 16-17-річних дебютантів УПЛ останніх років половина — гравці «Ворскли»

Серед 16-17-річних дебютантів УПЛ останніх років половина — гравці «Ворскли»

У матчі з «Динамо» на поле вийшов наймолодший дебютант «Ворскли» в чемпіонатах. За кілька годин до цього він відіграв повний матч за Ю-19.

Автор — Євген Бриж
3 мая 2021, 12:43
4

У матчі проти «Динамо» за «Ворсклу» дебютував хлопець 2004 року народження — Ілля Крупський. На момент виходу на поле йому було 16 років і 7 місяців та 1 день, або 16 років і 221 день.

Він вийшов на заміну замість Руслана Степанюка на 75-й хвилині й запам'ятався кількома проходами правим флангом і ударом по воротах.

Серед наймолодших гравців трьох останніх чемпіонатів України Крупський — другий. Молодший за нього — лише Єгор Ярмолюк із «Дніпра-1».

Загалом у десятці 16-17-річних дебютантів останніх років половина — це гравці «Ворскли».

Для порівняння — ось перелік наймолодших дебютантів чемпіонатів України в історії.

Серед гравців «Ворскли» Крупський — наймолодший дебютант в історії. Окрім хлопців у наведеному вище списку, до переліку наймолодших слід віднести ще Олексія Чичикова (народився 30.9.87, дебютував у віці 17 років і 3 дні в матчі «Ворскла» — «Динамо» 0:3 3.10.04, замінивши Ониська на 65-й хв.), а також нігерійця Даніеля Нджоку (народився 8.10.80, дебютував у віці 17 років 5 місяців і 9 днів 17.3.98, замінивши Олександра Омельчука після першого тайму матчу «Ворскла» — «Таврія» 1:0.

Ось що написав Крупський після свого дебюту:

І наостанок. У день свого дебюту Ілля Крупський ще зіграв повний матч за Ю-19 із тим же «Динамо». Ця гра завершилася за три години до приїзду основи на стадіон. А напередодні Крупський ще відбігав весь другий тайм за дублерів проти киян...

У цьому — вся «Ворскла»: виховувати здібну молодь — і кидати її під танки через обмежену кількість гравців у складі.