Tribuna/Футбол/Блоги/12 сумних і шокуючих фактів Челсі при Поттері

12 сумних і шокуючих фактів Челсі при Поттері

20 лютого 2023, 13:04
5

«Челсі» повернувся після міжнародної перерви з позитивною грою проти «Борнмута», але відтоді у них були проблеми. Маючи лише дві перемоги з 10 турів у всіх змаганнях цього календарного року, тиск на Поттера зростає.

«Сині» вилетіли з обох внутрішніх кубків, їхнє майбутнє в Лізі чемпіонів висить на волосині після поразки 1:0 на виїзді від дортмундської "Боруссії", а їхні надії опинитися в четвірці стають примарними.

«Після домашньої поразки з рахунком 1:0 будь-яка критика, яку ви отримуєте, зрозуміла. У нас був важкий період, і ми залучаємо молодих гравців до Прем'єр-ліги. Коли результати не йдуть, це важко. Я не настільки нахабний, щоб сказати, що думка вболівальникі не варта озвучення. Моя робота полягає в тому, щоб допомогти команді та пройти важкий період. Правда в тому, що ми зробили крок назад у своїй грі в першому таймі. Наша відповідь у другому таймі була хорошою, але цього було недостатньо» - сказав Поттер Sky Sports після домашньої поразки з рахунком 1:0 від «Саутгемптона», який бореться за виліт.

Ось 12 статистичних даних, які підкреслюють труднощі Челсі під керівництвом Поттера.

1. «Челсі» забив лише 23 голи в цьому сезоні. Це на п'ять менше, ніж у Лідса, який займає 19-е місце, і на три менше, ніж у нападника «Манчестер Сіті» Ерлінга Халанда. Якщо вони продовжуватимуть забивати лише 1,00 м’яча за гру, то заб’ють лише 38 голів за весь сезон, що вдвічі менше, ніж у минулому сезоні

2. На тому ж етапі минулого сезону «Челсі» мав на 13 очок більше, ніж цього разу.

3. Цього сезону «Челсі» набирає в середньому 1,34 очка за гру. Якщо вони продовжать цей середній показник, то завершать сезон із 50 очками, що було б їхньою найнижчим здобутком з 2015-16 років, коли вони фінішували 10-ми.

4. «Челсі» посідав би 12 місце в таблиці Прем’єр-ліги, якщо рахувати очки після того як прийшов Поттер.

5. «Челсі» забили лише п’ять голів в останніх 10 матчів.

6. У Прем’єр-лізі «Челсі» забиває в середньому 11,7 ударів за гру – це 10-е показник в лізі.

7. Цього сезону вони створили xG у лізі лише 27,9 – 11-е місце в Прем’єр-лізі.

8. Цього сезону «Челсі» створив лише 34 великі моменти, що менше, ніж будь-який інший клуб у верхній половині. Колишній гравець «Челсі» Кевін Де Брюйне самостійно створив 24 для «Манчестер Сіті».

9. В останніх п’яти матчах «Челсі» у всіх турнірах вони завдали 73 удари та зареєстрували xG 7,9, але забили лише один гол.

10. У Прем’єр-лізі «Челсі» програв сім із дев’яти матчів, де вони поступалися.

11. У цьому сезоні вони не забили жодного гола після 90-ї хвилини компенсованого часу.

12. Відсоток перемог Грема Поттера як головного тренера «Челсі» (36%) є найнижчим серед усіх тренерів в історії «Челсі».

Більше цікавого на нашому телеграмм каналі: Мудрик | The Blues