Tribuna/Футбол/Блоги/ЧС-2022. Польща-Мексика 0:0. Левандовський не забиває пенальті

ЧС-2022. Польща-Мексика 0:0. Левандовський не забиває пенальті

Автор — Ivan Muzychuk
22 листопада 2022, 19:39

Сьогодні у групі С на ЧС зіткнулись збірні Польщі та Мексики. У першому таймі була відчутна перевага мексиканців. Контроль м'яча, точність передач, кількість ударів по воротам. Полякам при контратаках не вистачало атакуючого потенцалу, тому втрачали м'яч майже одразу коли він трапляв на половину північноамериканської команди. Гравці Мексики в свою ж чергу грали більш організованіше та спокійніше.

У другому таймі, наші сусіди отримали можливість вирватись вперед, та забити перший гол у цьому матчі заробишви пенальті на 58 хвилині. Було зрозуміло одне, що 11ти-метровий мав пробити капітан біло-червоних, та гравець "Барселони" - Роберт Левандовський.

Після дозволу судді на удар, капітан польської збірної пробиває у правий нижній кут, але, на жаль, для наших сусідів воротар Мексики Гільєрмо Очоа відбиває м'яч і боронить ворота після добивання "екіпи".

На останніх 30 хвилинах матчу поляки не покращили свою гру ані у захисті, ані в атаці. Мабуть воротар поляків Войцех Щесний врятував "біло-червоних" від поразки.

Наступний матч наших польских друзів відбудеться 26 листопата проти Саудівської Аравії.