Tribuna/Футбол/Блоги/"Динамо" - "Фенербахче", 2:1. Ненайкращий виступ киян.

"Динамо" - "Фенербахче", 2:1. Ненайкращий виступ киян.

Автор — Ivan Muzychuk
8 вересня 2022, 21:46

Гравці столичного клубу показали ненайкращий результат у Лізі Європи. На жаль, для київського клубу, перший поєдинок в єврокубку закінчився поразкою.

Перший тайм був агресивний у виконанні обох команд. На перших хвилинах півзахисник турецької команди всьою вагою "влетів" в Шапаренка. Після цього епізоду був небезпечний момент у виконанні Кабаєва, але захисник турецької команди збив українського півзахисника.

Лише на 25 хвилині кияни створили перший гольовий момент. Після подачі кутового Салаї пробив по воротам київської команди, однак, Бущан зреагував і відбив удар, в той самий момент Енріке прострілив по воротам "біло-синіх", але голкіпер "Динамо" опинився в потрібному місці в потрібний час і не дав м'ячу потрапити за лінію воріт.

У другій половині першого тайму перевага «Фенербахче» стала більш відчутною, і, зрештою, на 35-й хвилині матчу це вилилося в гол: Енріке після подачі з кутового виграв боротьбу в повітрі і ударом головою відправив м'яч у ворота «Динамо». Рахунок -1:0.

В другому таймі команди вели агресивний футбол, але це на завадило київському клубу зрівняти рахунок. На 65-й хвилині Буяльський прорвався до воріт противника з лівого флангу, передав пас Циганкову, який відправив м'яч в нижній кут "Фенербахче".

Після пропущеного гола, турецька команда втратила організованість в своїх діях, навіть не дивлячись на заміни від тренера Жезуза, команда не створювала моментів.

Але, на жаль, в додатковому таймі туркам вдалось вирвати перемогу в матчі. Після аута та передачі на Батшуаі, залишений без нагляду в штрафній зоні, одразу, з одного дотику заколотив гол в ворота Бущана. Рахунок 2:1 на користь "Фенербахче"!!

Наступний поєдинок "Динамо" в ЛЄ відбудеться проти кіпрського "АЕК" 15 вересня.