Tribuna/Футбол/Блоги/"Шахтар" - "Селтік" - 1:1. Гірники здобувають 1 пункт після матчу в Шотландії.

"Шахтар" - "Селтік" - 1:1. Гірники здобувають 1 пункт після матчу в Шотландії.

Автор — Ivan Muzychuk
25 жовтня 2022, 23:47
"Шахтар" - "Селтік" - 1:1. Гірники здобувають 1 пункт після матчу в  Шотландії.

Матч з біло-зеленими закінчився для донецької команди нічиєю. У першому таймі на 34 хвилині першим забитим м'ячем відзначився футболіст "Селтік" Йоргос Якумакіс. На перерву українська команда пішла з рахунком 1:0 на користь господарів.

У другому таймі Михайло Мудрик продемонстрував свою швидкість, обігруючи захисників та прострілив прямо у ворота Джо Харта на 54 хливилині.

Грандіозний момент прогавив Данило Сікан, після пасу від Мудрика у штрафній зоні невдало прийнявши подачу.

Другий тайм був більш насиченніший на круті моменти, особливо, коли "Шахтар" зрівняв рахунок і гравці шотландської команди почали вести агресивніший футбол.

Також, варто виділити гру воротаря донецької команди Трубіна. З кожним матчем помітний прогрес Анатолія, без якого результат цього матчу міг би бути абсолютно інший.

"Шахтар" гарантував собі місце у Лізі Європи зайнявши 3-тє місце у групі. Наступний матч "гірників" в Лізі Чемпіонів відбудеться 2.11 проти "Лейпцигу".