Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Шикарна розв’язка матчу аутсайдерів УПЛ: сейв Федорівського з пенальті у свій ДН, 4 голи – і рятівний на 90+7
ВІДЕО

«Оболонь» та «Олександрія» видали трилер.

17 квітня, 20:25

«Оболонь» та «Олександрія» видали шалений матч в УПЛ – 2:2 з двома голами у компенсований час (хороша підготовка до вечора Ліги чемпіонів).

👉 Героєм зустрічі цілком міг стати голкіпер киян Назарій Федорівський, який сьогодні святкує своє 28-річчя – здійснив чотири сейви та намертво (!) взяв пенальті від Калюжного на 44-й хвилині:

Цьому 11-метровому передувало одразу кілька моментів:

– у карному сфолив Груша, який буквально за пару секунд до того повернувся на поле після надання медичної допомоги.

– у трансляції було чутко, як хтось крикнув Федорівському: «Давай, бери! Нічого [страшного]».

– сам Назарій жартував з арбітром, коли той попросив його не виходити за лінію. «Доводиться пам‘ятати про це», – сказав іронічно голкіпер, бо у минулому турі його сейв проти «Миная» скасували якраз через це (Устименко з другої спроби забив).

А вираз обличчя Ротаня після удару Калюжного говорить сам за себе:

👉 «Оболонь» після порятунку Федорівського навіть забила сама на 79-й у другому таймі – реалізували пенальті, який головний рефері Ярослав Козик призначив за доволі сумнівний фол Єрмакова (зіграв в м‘яч, але й у ногу):

До цього ВАР встиг скасував гол «Олександрії».

👉 Але втримати три очки не вдалося – кияни пропустили двічі за 4 хвилини. Спочатку класний гол головою на 88-й забив Погорілий:

Потім же суддя призначив ще один пенальті на 90+2, який цього разу Федорівський не потягнув (відзначився Скорко):

👉 І це не кінець! На 7-й компенсованій нічию для «Оболоні» таки врятував Краснопір:

👉 Якби не ця втрачена перемога, то «Олександрія» могла б значно комфортніше почуватися у таблиці в контексті потенційної боротьби за виживання. А так до стиків досі залишається 5 очок з ризиком скорочення до двох: