Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/🔥 Боротьбі за чемпіонство бути: «Динамо» та «Шахтар» зрівнялись за матчами, розрив – 2 очки

«Кривбас» теж досі у гонитві.

4 квітня, 18:50
58

«Динамо» обіграло «Зорю» у перенесеному матчі 6-го туру УПЛ – 3:0.

🔹 У складі киян у першому таймі забили Олександр Андрієвський та Владислав Кабаєв.

В обох випадках асистом відзначився Микола Шапаренка. Спочатку скинув під удар Андрієвському:

А потім просто віддав м‘яч Кабаєву під класний дальній постріл вінгера:

🔹 Після перерви розгромним рахунок зробив Володимир Бражко – класичний для «Динамо» розіграш кутового зі скиданням на дальню штангу (гольова в Андрія Ярмоленка):

🔹 Ця гра стала 10-ю для Олександра Шовковського на чолі «Динамо». Статистика – 9 перемог та одна нічия із загальним рахунком 26:6.

Попередні результати:

🔹 Це дозволило «Динамо» залишитися у боротьбі за чемпіонство, яка, схоже, по-справжньому починається саме зараз. Кияни зрівнялися з «Шахтарем» за зіграними матчами та відстають від гірників всього на 2 очки, маючи кращу різницю голів (+27 проти +25).

Списувати не потрібно й «Кривбас». «За втраченими» у них мінус 6 від «Шахтаря» та мінус 4 від «Динамо».

🔹 Якщо дивитись на поточну турнірну таблицю, то гірники до кінця сезону 7 з 10 матчів проведуть проти представників топ-8. Кінцівка чемпіонату непроста: «Динамо», «Дніпро-1» та «Полісся».

🔹 У «Динамо» натомість серед суперників лише 5 представників верхньої половини таблиці. На інфографіці ще немає перенесеної зустрічі з «Вересом».

Три заключних тури для киян теж будуть складними: «Шахтар», «Кривбас» та «Рух».

🔹 У «Кривбаса» ще 8 ігор, 6 з них проти команд з топ-8 актуальної таблиці:

🔹 Очне протистояння «Шахтаря» та «Динамо» попередньо заплановане на 11 травня у 28-му турі. Номінальним господарем буде донецький клуб.

🔹 Цікаво, що обидва гранди наближаються до оптимальної кадрової ситуації – у «Шахтарі» адаптовуються новачки-бразильці та заново інтегрується Лассіна Траоре, а у «Динамо» відновився Андрій Ярмоленко та в оптимальну форму стрімко повертається Микола Шапаренко.