Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/🔥 «Рух» без лідерів провів найкращий тайм сезону: знищив «Металіст 1925» – забив 4 голи за 19 (!) хвилин
Video

Наймолодша команда УПЛ не дала шансів Скрипнику.

16 березня, 16:50
2

«Рух» розгромив «Металіст 1925» у 21-му турі УПЛ – 4:1.

➡️ «Рух» напередодні матчу втратив чергового лідера – слідом за капітаном Марком Сапугою, у якого «хрести», через схожу проблему до кінця сезону вилетів віцекапітан, нападник Юрій Климчук.

➡️ «Рух» й до втрати Климчука був наймолодшою командою чемпіонату – до «бойкотного» матчу «Зорі» проти «Динамо» львівський клуб посідав усі 20 перших позицій у рейтингу наймолодших стартових складів на ігри УПЛ поточного сезону.

➡️ Молодь львів‘ян зробила результат ще у першому таймі – знищила команду Віктора Скрипника, відзначившись чотирма сухими голами протягом 19 хвилин (з 17-ї до 36-ї).

Спочатку 20-річний Квасниця заробив пенальті для Плюмена, а потім відзначився з передачі опорника Підгурського (теж 20-річного):

Згодом Підгурський забив сам, а Плюмен оформив дубль:

➡️ Цілком ймовірно, що феєрія могла продовжитись після перерви, але «Рух» залишився у меншості – Роман влетів ногою в обличчя голкіперу Проценку. Воротаря довелося знімати з гри:

➡️ Окрім скасованого голу «Металіста 1925», з цікавого у другому таймі була ще хіба реакція Плюмена на заміну – напевно, вінгер збірної Гваделупи хотів оформити хет-трик, але натомість отримав жовту за зайву емоційність.

➡️ На 84-й хвилині номінальні господарі поля таки забили гол престижу – Імереков після розіграшу кутового. Але Скрипника це сильно не розвеселило:

➡️ «Металіст 1925» досі йде без перемог з новим тренером – нічия та три поразки із загальною різницею голів 4:11. Загальна безвиграшна серія команди триває вже 9 матчів.

Харків‘яни «закріпилися» на 14-й позиції у зоні стиків – 3 очки відставання від «Зорі» та 7 від «Олександрії», але луганці та олександрійці мають менше зіграних матчів (21 проти 18 та 20 відповідно). Позаду з 19 проведеними турами «Оболонь» та «Верес», над ними перевага в один та три пункти.

Також у «Металіста 1925» найбільше поразок у сезоні – 13 проти 11 у «Миная».

➡️ «Рух» же попри усі свої кадрові труднощі досі перебуває у зоні єврокубків – минулого тижня львів‘яни потіснили з 5-го місця «Полісся» та тепер точно не пропустять вперед житомирський клуб до кінця туру.