Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/😱 «Полісся» в глибокій кризі: 6 матчів без перемог та вже поза зоною єврокубків

😱 «Полісся» в глибокій кризі: 6 матчів без перемог та вже поза зоною єврокубків

У Юрія Калітвінцева проблеми?

9 березня, 21:23
41

«Полісся» поступилося «Олександрії» (1:2) у 20-му турі УПЛ та втратило всю перевагу над конкурентами, який був у контексті боротьби за єврокубки.

👉 У першому таймі команда Руслана Ротаня повністю переграла «Полісся» – втім, забити змогла лише одного разу. Символічно, що на тренерську долю Юрія Калітвінцева у клубі частково може вплинути його син Владислав – він асистував на Михайленка:

«Полісся» у другому таймі зрівняло рахунок з пенальті – і його можна назвати «сумнівним», якщо дивитись на епізод у динаміці:

«Олександрія» все ж вирвала перемогу на 78-й (Бєляєв асистував на Шулянського).

Згодом після червоної Тейлора гості у більшості втримали результат. Вираз обличчя Калітвінцева-старшого після другого пропущеного говорив сам за себе:

👉 Тренер переживає не дарма:

– команда не перемагає в УПЛ вже 6 турів поспіль: 4 нічиїх та 2 поразки;

– впродовж цієї серії «Полісся» жодного разу не забило більше одного голу, а загалом їх 4;

– після травми Бені Макуана клуб із Житомира зазнав дві поспіль поразки;

– до перемоги над «Металістом 1925» у листопаді була ще нічия з «Кривбасом», тобто команда виграла тільки 1 з останніх 8 матчів чемпіонату.

👉 Перервати серію не вдалося попри чергові інвестиції у футболістів під час зимового трансферного вікна: Таллес Коста, Богдан Михайліченко, Яссін Фортюне, Денис Ндукве та тепер буде Василь Кравець.

За даними Transfermarkt, більше за «Полісся» у сезоні 2023/24 витратив лише «Шахтар». І це без врахування фінансових умов контрактів для вільних агентів.

👉 Про «кандидата на боротьбу за чемпіонство», ймовірно, можна забути. Тепер основною ціллю «Полісся» буде взагалі закріпитись у зоні єврокубків.

Після поразки від «Олександрії» команда з топ-5 якраз випала, пропустивши вперед за додатковими показниками (очні зустрічі) львівський «Рух». Повна таблиця – тут.

***

Наступний матч «Полісся» – проти «Оболоні» на виїзді. Як вважаєте, чи вистачить власнику клубу Геннадію Буткевичу терпіння щодо результатів Калітвінцева?