Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Дніпро-1» зламався на «Ворсклі»: ВАР прийняв два рішення не на користь дніпрян, Пердута і Кане організували вирішальний гол

Чемпіонські перегони в УПЛ – все?

24 травня, 18:00
18

У матчі 28-го туру УПЛ «Дніпро-1» несподівано програв «Ворсклі» – 1:2. Цим результатом команда Олександра Кучера підставила під великий сумнів свої амбіції на чемпіонство.

🔹 Хоча починалося все дуже добре: вже на 3-й хвилині Домінго Бланко самотужки увірвався у штрафний, двічі (!) обіграв Олександра Скляра та потужно пробив у ворота Павла Ісенка.

🔹 У рахунку дніпряни вели недовго. Вже на 8-й хвилині головний арбітр матчу Ярослав Козик на прохання арбітра ВАР Євгена Арановського пішов дивитися повтор щодо ймовірного пенальті у штрафному «Дніпра-1».

Мова про епізод, який стався за хвилину до того (і чекав зупинки гри) – Володимир Адамюк стелився у підкаті, щоб заблокувати удар і у боротьбі вʼїхав у ноги Івана Нестеренка.

Одразу було важко збагнути, що відбулося – і частина повторів, й коментатор матчу акцентували на можливій грі рукою захисника «Дніпра-1». Також з цими повторами важко визначити, що було спочатку – дотик до м’яча у Адамюка чи удар у ноги.

11-метровий упевнено реалізував Олександр Скляр.

🔹 На 30-й хвилині Козик знову спілкувався з Арановським – тепер щодо потенційного пенальті у ворота «Ворскли». Розглядали можливу гру рукою Андрія Бацули – порушення не знайшли.

🔹 Крапку і в першому таймі, й у матчі загалом «Ворскла» поставила на 45+4-й хвилині – Ібраїм Кане протягнув мʼяч у штрафний «Дніпра-1», віддав Ігорю Пердуті, змістився, Пердута повернув, Кане пробив – гол!

🔹 У другому таймі жовту картку за розмови отримав капітан «Дніпра-1» Олександр Сваток – і це для нього вже четверте попередження в сезоні, він пропустить матч з «Шахтарем».

🔹 Через цю поразку «Дніпро-1» серйозно поставив під сумнів свої чемпіонські амбіції. Пізніше сьогодні (о 17:00) гратимуть «Шахтар» і «Зоря» – і перемога будь-кого у тому матчі не сподобається команді Кучера.

У випадку успіху «гірників» відставання від першого місця складатиме 5 очок за два тури до кінця, у випадку перемоги «Зорі» – луганці наздоженуть «Дніпро-1» за кількістю очок, однак лишатимуться третіми за особистими зустрічами (дніпряни виграли у них 3:0 і програли 1:2).

🔹 Олександр Кучер на післяматчевій прес-конференції не відповідав на питання журналістів, а висловився самостійно:

«Всі засмучені, бо ми грали, віддавалися, показували гарний футбол сьогодні, але одного забитого м'яча нам не вистачило.

Що трапилося під час гри? Пенальті у наші ворота: десь там ВАР сказав, що є. Незрозуміло. Далі рука в штрафній площі суперника – тут ВАР каже, що немає. То мав бути пенальті, чи ні? Я не розумію. Пам'ятаю, Полтава грала з кимось, закінчили 2:2. Їм поставили пенальті за таке ж влучання м'яча в руку.

А тут такі не ставлять. І це вже не вперше таке. У нас з «Кривбасом» була рука в суперника, не поставили, ми програли. Комусь ставлять, а комусь ні. Може, треба ще один ВАР поставити? Трактують незрозуміло як.

Нам ще треба зіграти дві гри – я не розумію ту жовту карточку, яку нам дали. Нам кажуть: «ваш м‘яч, ваш аут» – і тут йому вліпили четверту картку, щоб він пропустив гру з «Шахтарем» (Сватку - прим.). Незрозумілі речі, які трапляються у нашому футболі.

Цілий рік грали, чогось добивалися, віддавали сили і через одну гру все це зламати? Навіщо тоді грати? Дякую», – сказав Кучер.