Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Як зіграв суперник України? Хет-трик та асист партнера Маліновського, небезпечні стандарти та 4:1 на користь Ісландії
ВІДЕООГЛЯД

Легко не буде.

Автор — Danylo Syrotiuk
22 березня, 10:06
2

Поєдинок півфіналу відбору на Євро-2024 між Ізраїлем та Ісландією важливий для збірної України з точки зору потенційного суперника головної команди країни. Не зважаючи на усі труднощі та валідольний матч проти Боснії та Герцеговини, важливо розуміти з ким буде протистояти Україна у фіналі відбору на турнір.

У підсумку нашим суперником стала Ісландія, яка здолала Ізраїль з рахунком 4:1, а тепер, як це було:

Поєдинок для ісландців розпочався нервово, господарі поля тиснули, що призвело до забитого мʼяча на 31-й хвилині, з пенальті відзначився Захаві.

Проте ісландців це не дуже налякало, адже вже незабаром, а саме на 39-й хвилині, відзначився партнер Маліновського у «Дженоа» Ґудмундссон. Зробив він це після розкішного удару зі штрафного.

Вже за декілька хвилин, Траустасон забив мʼяч після подачі з кутового та асисту все того ж Ґудмундссона.

У другому таймі гра йшла під максимальним тиском господарів, допоки на 73-й хвилині гравець збірної Ізраїлю Ревіво не отримав пряму червону картку.

Але в Ізраїля був ще шанс врятувати своє становище. Після гри рукою у штрафному майданчику, Захаві вдруге підійшов бити пенальті, але цього разу не влучив у ворота.

Далі гра повністю пішла у бік ісландців, які перехопили ініціативу. Ґудмундссон забив ще два голи у ворота господарів поля, на 83-й та 87-й хвилинах.

У підсумку, хет-трик та асист партнера Маліновського та перемога 4:1. Україна зійдеться з Ісландією у Вроцлаві 26 березня о 21:45.

Джерело: скриншоти трансляції