Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Шахтар» знову вирвав перемогу над «Зорею» на 87-й. Цього разу вольову
Відео

«Шахтар» знову вирвав перемогу над «Зорею» на 87-й. Цього разу вольову

Знову спрацювали заміни Пушича.

22 квітня, 20:15
7

В завершальному матчі 25-го туру УПЛ «Шахтар» здобув вольову перемогу над «Зорею», програючи 0:1 до 72-ї хвилини матчу.

Гру на користь гірників перевернули вдалі заміни Марино Пушича, а саме виходи Егіналдо, Кевіна та Сікана.

«Шахтар»: Різник, Матвієнко, Бондар, Азаров, Гочолейшвілі, Судаков, Криськів, Бондаренко, Швед, Невертон, Траоре

«Зоря»: Сапутін, Бутко, Вантух, Азіангбе, Дришлюк, Кірюханцев, Хахльов, Яцик, Башич, Антюх, Ндур

🔹 Як і кілька днів тому у Києві, у Львові команди Марино Пушича та Юрія Коваля видали драматичний матч з голами одна одній та розвʼязкою на останніх хвилинах.

Різниця тільки в тому, що цього разу перший тайм протистояння відбувся без голів, а лік їм у зустрічі відкрив не «Шахтар», а «Зоря».

Сталось це майже одразу по перерві, до якої господарі поля не змогли конвертувати домінацію у голи. У відповідь на це гості забили свій мʼяч вже на 50-й хвилині.

Антюх відгукнувся на навіс Кірюханцева та з кількох метрів пробив головою по воротах Різника. Дмитра дезорієнтував рикошет від руки Бондаря, і він впав у інший від мʼяча бік своїх воріт.

🔹 Після такого «Шахтар» негайно почав вносити корективи у гру. Команда почала діяти інтенсивніше, а Пушич допоміг їй у цьому замінами. І ці заміни стали вирішальні, хоч і залишили чинного чемпіона без свого лідера Георгія Судакова на полі.

Зі свіжими Сіканом, Кевіном, Марлоном та Егіналддо донеччани заграли гостріше, наслідком чого стала більша кількість небезпеки біля воріт Сапутіна.

Вже на 65-й хвилині Маріон та Егіналдо опинилась одночасно в одній точці, звідки могли зрівнювати після подачі Бондаренка на дальній штанзі. Але тільки завадили один одному.

🔹 Не біда, бо за менш як 10 хвилин хлопці Пушича таки добились свого. Подача Кевіна, і Егіналдо головою переправляє мʼяч у ворота, зрівнюючи рахунок.

🔹 Господарі відчули успіх і завелись ще більше. На 84-й хвилині Марлон на віражі врізався у Мішньова у карному гостей. Головний арбітр Олександр Кальонов порушення не виявив і 11-метровий не призначив. Попри протести гравців «Шахтаря».

🔹 Після цього захоплені атакою гірники мало не пропустили вдруге. Але цього разу Різник відбив удар Антюха з близької відстані з гострого кута.

🔹 «Зоря» невдовзі пошкодувала про це ще раз, бо на 87-й хвилині (як і в попередній зустрічі команд) «Шахтар» забив удруге. Знову подача Кевіна, знову гол головою (як і всі інші у цьому матчі). Тільки цього разу автором став Сікан.

Для Данила цей мʼяч став уже 12-м у поточному сезоні.

🔹 Все в цій зустрічі остаточно стало зрозумілим, коли Сікан ще й заробив другу жовту для Сапутіна, бо той збив його перед входом у власний штрафний у намаганні зіграти на випередження.

По обличчю Юрія Коваля в цей момент все читалось.

🔹 В підсумку вольова перемога «Шахтаря», завдяки якій лідер першості зберіг відставання від другого «Динамо» в чотири бали. За чотири тури до очної зустрічі з киянами.

«Зоря» своєю чергою опустилась на 11-місце, випереджаючи зону перехідних матчів на пʼять балів.