Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Беллінґем – страшний сон для вболівальників «Барселони». Розчаровує принципових суперників на останніх хвилинах вже не вперше
Відео

Став новим Серхіо Рамосом для мадридців.

22 квітня, 09:58

«Реал» здолав «Барселону» у 32-му турі Ла Ліги – 3:2. Вирішальний гол на 91-й хвилині забив Беллінґем.

У жовтні минулого року англієць вже відзначався дублем у Ель-Класіко. Тоді на 92-й хвилині Джуд також поховав надії каталонців.

Зіркового футболіста часто порівнюють з Зіданом, але голи на останніх хвилинах – фішка Серхіо Рамоса. Згадаймо навіть легендарний гол у фіналі ЛЧ проти «Атлетіко».