Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Лунін проти «Барси»: результативна помилка на виході, порятунок з лінії воріт, Вінісіус запоров асист

А «Реал» таки вбив інтригу у Ла Лізі – 3:2 з голом Беллінґема на 90+1.

22 квітня, 09:05
7

«Реал» здолав «Барселону» у 32-му турі Ла Ліги – 3:2.

◾️ Український голкіпер Андрій Лунін вийшов у старті, а Карло Анчелотті виставив в основі лише одного номінального захисника – Рюдіґера. У «Барси» з важливого слід відзначити відсутність Педрі.

◾️ Лунін матч почав доволі нервово – на 2-й хвилині обіграв Левандовського, але віддав неточний пас:

◾️ А на 6-й пропустив від Крістенсена на кутовому після помилки на виході, що у поточному сезоні велика рідкість – донедавна за дослідженням статистичних порталів був лідером за ефективністю протидії навісам у карний.

◾️ Невдалий початок не вплинув на подальші дії Андрія – до кінця тайму відіграв впевнено.

◾️ «Реал» натомість міг робити рахунок 1:1 вже через три хвилини, але Вінісіус після скидання Модрича пробив вище:

◾️ Однак свого мадридці все одно досягли швидко – Васкес на фланзі знищив Канселу та увійшов у карний, де залишив ногу у спробі обіграти 17-річного Кубарсі та заробив пенальті, який реалізував Вінісіус.

◾️ На 29-й хвилині Лунін виправився – вчасно зреагував на зрізку на ближню штангу на черговому кутовому. Епізод на тему того, чи перетнув м‘яч лінію, перевіряв ВАР, оскільки у Ла Лізі немає системи автоматичного визначення голів.

◾️ Старт другого тайму почався з удару Ямаля прямо у руки Луніну:

◾️ У «Реала» перший момент був небезпечнішим – випад Вінісіуса та удар повз:

◾️ «Барса» мала схожий шанс, але Ферран біг з офсайду:

◾️ Каталонці також вдруге претендували на пенальті, але марно:

◾️ «Реал» натомість пропустив вдруге на 69-й хвилині – тут Луніна все ж підставив захист. Спочатку Камавінґа дав багато свободи:

Потім оборона дозволила гравцю «Барси» вибігти перед Андрієм:

Українець з першої спроби парирував удар, але на добиванні Рюдіґер та Чуамені опинилися у статичному положенні – Фермін пробив над голкіпером:

◾️ Мадридці знову швидко зрівняли – цього разу Васкес відзначився сам, через 4 хвилини після пропущеного замкнувши навіс Вінісіуса:

◾️ На 79-й хвилині «Реал» міг вирвати перемогу… завдяки асисту Луніна! Андрій видав передачу через усе поле на Вінісіуса, але той не переграв тер Стеґена:

◾️ «Вершкові» були ближчі до перемоги, ніж «Барса» – Хоселу на 87-й з кількох метрів не влучив у ворота (хоча, ймовірно, з офсайдом на початковій стадії).

◾️ У компенсований же час господарі добилися свого – Беллінґем вирвав перемогу 3:2 (у Васкеса ще й асист)! Джуд також наблизився до Довбика у гонці бомбардирів – 17 голів проти 18.

◾️ Андрій на останніх хвилинах ще двічі встиг впевнено зіграти на виходах.

◾️ Статистичний портал SofaScore поставив Луніну оцінку 7.0.

На рахунку українського голкіпера 4 сейви (три з меж карного), одна гольова помилка, два виноси м’яча кулаком, 38 дотиків, 21/27 виконаних пасів (78%), 5/11 точних діагоналей та одна ключова передача.

◾️ «Барселона» програє «Реалу» вже 4 офіційних матчі поспіль, загальний рахунок – 4:13.

◾️ Відставання каталонців у турнірній таблиці вбиває інтригу у боротьбі за чемпіонство – 11 очок за 6 турів до фінішу. «Жирона» позаду «Барси» на відстані двох пунктів. Повна таблиця Ла Ліги – тут.