Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/ТАК!!! Збірна України пройшла Боснію – перевернули матч голами на 85-й та 88-й! 🔥🔥🔥

Роман Яремчук – герой: гол та асист після виходу на заміну.

22 березня, 01:00
108

В півфіналі плей-оф кваліфікації на Євро-2024 збірна України здобула вольову перемогу над Боснією та Герцеговиною 2:1, програючи до 85-ї хвилини.

Герой матчу – Роман Яремчук, чий вихід на заміну, гол та асист зробили цей результат, який більшу частину гри вважався недосяжним.

Боснія і Герцеговина: Шехич – Колашинац, Хаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич, 82) – Газибегович, Дедич (Чивич, 67), Хайрадинович (Пʼянич, 83), Крунич (Рахманович, 90+3), Цимирот – Демирович, Джеко

Україна: Лунін – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Зінченко (Маліновський, 76), Бражко (Яремчук, 81) – Судаков, Мудрик, Зубков (Гуцуляк, 76) – Довбик (Таловєров, 90+2)

🔹 Головні події цього матчу припали на другий тайм, адже до перерви гра пройшла без особливих моментів – лише один удар в створ воріт на дві команди за перші 45 хвилин.

А от після відпочинку глядачі уже побачили голи. І, на жаль, спочатку у виконанні боснійців, які обрали на цей матч тактику від оборони, але забили першими – після заробленого в нечисленній атаці кутового.

Це Дедичу дали увійти в штрафний та пробити, мʼяч зрикошетив від ноги Матвієнка та опинився в дальному куті воріт Луніна.

🔹 По такій грі Україні стало ще важче створювати моменти. Що й казати, якщо перший удар в створ підопічні Реброва завдали на 78-й хвилині, коли Мудрик пробив здалеку, але Шехич відбив.

В якийсь момент навіть здалось, що до другого голу в матчі ближче саме господарі. Але саме тоді Україна й зрівняла.

На 85-й хвилині Мудрик знайшов довгим пасом Коноплю на правому фланзі, Юхим прострілив у штрафний, де Яремчук в дотик з зони 11-метрової позначки пробив і забив.

🔹 Після пропущеного боснійці спробували активніше зіграти в атаці, але натомість пропустили ще раз через три хвилини. Яремчук з флангу навісив, а Довбик головою пробив у кут воріт Шехича, перервавши 8-матчеву серію без голів.

🔹 Після цього навіть восьми доданих хвилин не вистачило деморалізованим боснійцям повернутись в гру. Україна довела матч до вольової перемоги імені Яремчука, ще й мала забивати третій.

***

Команда Реброва вийшла у фінал плей-оф кваліфікації Євро-2024, де зустрінеться з Ісландією, яка перемогла Ізраїль 4:1.