Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Ліверпуль» за 6 хвилин забив 4 (!) «Спарті» – один з голів не встигли показати у лайві через повтор
Відео

Що це було?

Автор — Nikita Pedchenko
14 березня, 22:49
6

У матчі-відповіді 1/8-ї Ліги Європи «Ліверпуль» переміг «Спарту» за рахунком 6:1. Перша зустріч завершилася з розгромним рахунком 5:1.

Мерсисайдська команда жваво розпочала перший тайм, забивши 4 голи за усього за 6 хвилин.

Вже на 7-й Дарвін Нуньєс відкрив рахунок з передачі Собослаї. Форвард точно пробив в один дотик у нижній правий кут воріт.

Наступний гол команда забила вже на 8-й хвилині, підопічні Клоппа швидко запресингували «Спарту». Забитим м'ячем відзначився 19-річний Боббі Кларк. Цікаво, що цей гол у трансляції глядачі побачили лише тоді, коли м'яч вже залітав у сітку воріт – настільки швидко спрацювали гравці «Ліверпуля», поки усі дивилися повтор першого результативного удару.

На 10-й хвилині клуб з Праги пропустив третій м'яч – від Салаха. Кларк цього разу відібрав м'яч, який єгиптянин підхопив та реалізував свій шанс.

А на 14-й «Ліверпуль» забив ще один гол. Цього разу Ґакпо замкнув точну передачу Салаха з правого флангу.

6:26 – перший гол, 13:21 – четвертий. Усе було зроблено усього за трохи більше ніж шість хвилин. Браво!

Вже після четвертого голу гравці чеської команди зібралися в коло, щоб обговорити помилки та оговтатися після цієї гольової феєрії мерсисайдців.