Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Баєр» ледь не програв вперше у сезоні – «Карабаху»! Повернувся з 0:2, зрівняв в компенсований час
Відео

Серія продовжується та налічує вже 35 матчів.

7 березня, 22:09
2

«Баєр» зіграв у нічию з «Карабахом» 2:2 в першому матчі 1/8-ї Ліги Європи, поступаючись у два м'ячі по ходу зустрічі.

Азербайджанці створили комфортну перевагу вже в першому таймі, провівши дві вдалі контратаки. На 26-й хвилині Яссін Бензія відкрив рахунок:

У самій кінцівці 45-хвилинки його подвоїв Жуніньйо:

Рахунок залишався незмінним аж до 70-ї хвилини, коли «Баєру» таки вдалось скоротити різницю. Неточним пасом суперника скористався Флоріан Вірц:

Попри мінімальну перевагу, «Карабах» впритул наблизився до того, щоб таки засмутити команду Хабі Алонсо. Однак проти був Патрік Шик, який вийшов на заміну на 80-й хвилині та замкнув подачу Роберта Андріха на 90+2-й:

«Баєр» зумів втримати свою безпрограшну серію, яка триває з початку сезону та налічує вже 35 матчів в усіх турнірах.