Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Верес» з пенальті на 99-й (!) вирвав нічию в «Динамо» – і перервав 6-матчеву серію перемог киян
Відео

Шокуюча кінцівка для Шовковського.

Автор — Tribuna.com
7 березня, 23:00
29

«Динамо» у 20-му турі УПЛ приїхало в гості до «Вереса» в якості явного фаворита. І не змогло подовжити фантастичну серію Олександра Шовковського на чолі клубу – вона зупинилася на шести матчах поспіль.

Попередні результати «Динамо» за Шовковського:

Але «Верес» зупинив «Динамо», зрівнявши рахунок на 99-й хвилині.

Рахунок відкрило «Динамо» на самому початку. Господарі мали чудовий шанс забити, але Марко Мрвалєвіч не зміг реалізувати свій момент. І одразу ж в контратаці у відповідь «Динамо» забило.

Дубінчак протягнув м'яч з карного та перевів на інший фланг на Кабаєва, той швидко протягнув ще пів поля та віддав ліворуч на Волошина, який потрапив повз голкіпера в дальній кут:

Між моментом, коли Дубінчак заволодів м'ячем, та ударом Волошина пройшло десь 17-18 секунд. «Динамо» дуже швидко покарало «Верес» за нереалізацію моментів.

Попри те, що обидві команди мали свої шанси, щоб змінити результат, нікому більше це не вдавалося зробити до доданого до другого тайму часу. «Верес» створив досить серйозні проблеми «Динамо», а Шовковський в кінці настільки намагався втримати результат, що на полі опинилися одразу чотири центральних захисники: Попов, Михавко, Дячук та Сирота.

Вже минули три доданих арбітром хвилини, але він дав провести атаку «Вересу», в якій Беніто вдарив по нозі Мрвалєвіча в карному майданчику. Арбітр спочатку дав свисток на користь «Динамо», але після перегляду ВАР змінив рішення та призначив пенальті:

Його на 99-й хвилині реалізував сам постраждалий:

Під час сперечань по цьому епізоду червону картку отримав один з асистентів головного «Вереса» Шандрука. Одразу після пенальті пролунав фінальний свисток - 1:1.

Олександр Шовковський залишився на 3-му місці серед всіх тренерів «Динамо» часів незалежності за кількістю перемог:

Після матчу головний тренер «Динамо» визнав, що його команда не награла на перемогу:

- Втратили на останніх хвилинах переможний результат.

- На жаль, так. Завжди дуже неприємно втрачати на останніх хвилинах залікові бали. Але це футбол. Ми не награли на перемогу. Були моменти, могли реалізовувати, але побачив у суперника бажання більше, ніж у нас. Додати більше нічого.

- Встигли подивитися момент з пенальті?

- Ні, ще не дивився. Потім спокійно подивлюся, зараз емоції заважають.

- «Динамо» після паузи від матчу до матчу додає?

- Весняний футбол взагалі складний. Команди фізично всі готові. Ми програли багато боротьби, а щоб перемагати в таких матчах – треба бути сконцентрованішими, сильнішими.

Є певні проблеми. На жаль, наша лава запасних була дуже невеликою. Особливо в середині поля. Є травмовані, дискваліфіковані. Розуміли, що суперник в останні хвилини буде грати довгими передачами. Випустили вищих гравців, захисників. Але помилки. Не кажу вже про сам пенальті, а про те, як ми втратили м’яч, хоча були на м’ячі, могли спокійно доводити гру до нормального результату.

- Ви сказали про недостатнє бажання гравців. Це свого роду недооцінка?

- Не кажу про недостатнє бажання. Кажу про те, що наш суперник був більше мотивованим, – сказав Шовковський.