Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/⚡ Хаві залишить «Барсу» наприкінці сезону! Його змусив «Вільярреал» – забив 5 у найепічнішому матчі року в Ла Лізі
Відео

«Барселона» зробила 3:2 з 0:2, але далі трапилось тотальне фіаско.

28 січня, 09:00
16

Матч 22-го туру Ла Ліги між «Барселоною» та «Вільярреалом» обіцяв бути цікавим, адже обидві команди знаходились у ситуації, коли їм конче необхідна була перемога.

Каталонці прагнули продовжити триматчеву серію тріумфів, щоб наблизитись до «Жирони» та «Реала». «Субмарина», навпаки, хотіла перервати триматчеву серію без звитяг, щоб ще сильніше відірватись від зони вильоту.

Втім, навряд хтось міг уявити, що сюжет поєдинку вийде настільки божевільним.

«Вільярреал», акцентовано граючи другим номером, зумів відкрити рахунок зусиллями Александра Серлота та Жерара Морено наприкінці першого тайму:

В дебюті другої 45-хвилинки вихованець «Барси» Ільяс Ахомаш засмутив свою рідну команду ще дужче, подвоївши перевагу. В епізоді з голом грубо помилився Жоау Канселу, який з'явився на полі по перерві, щоб допомогти відігратись:

Здавалось, що в «Субмарини» є усе, щоб спокійно довести матч до перемоги. Однак то був тільки початок.

Каталонці зробили рахунок рівним протягом всього 8 хвилин. На 60-й – після відскоку від Роберта Левандовського точно в кут пробив Ілкай Гюндоган:

8 хвилин потому знову після відскоку, але тепер від Гюндогана, відзначився Педрі:

Ще за 13 хвилин «Барса» вже вела в рахунку. Після подачі того ж таки Гюндогана у свої ворота м'яч зрізав Ерік Баї:

Після цього з'явилось стійке відчуття, що тепер «Барселоні» нічого не завадить забрати свої три очки. Та у «Вільярреала» були інші плани.

На 84-й хвилині підопічні Марселіно змогли знайти ще один шанс у контратаці. В головних ролях знову був Серлот, а також Гонсалу Гедеш, який вийшов на заміну та відзначився дебютним голом у новому клубі.

Реакція Хаві говорить сама за себе:

5 хвилин потому у каталонців були реальні засади претендувати на пенальті. М'яч після удару Гюндогана влучив в руку Санті Комесаньї. Втім, арбітр Хосе Мунуера Монтеро після консультації з ВАР на позначку вирішив не вказувати:

Рахунок залишався незмінним аж до 90+8-ї хвилини (компенсовано було 8), коли, здається, всі вже прийняли факт нічийного підсумку матчу. Всі, хіба за вийнятком Олександра Серлота, який максимально кострубатим чином таки запхнув переможний м'яч у ворота Іньякі Пеньї:

Ну а щоб драма каталонців була тотальною, Араухо за пару хвилин потому не замкнув простріл на дальній стійці на 4:4, а у зворотній контратаці масну крапку в матчі з паса Гедеша поставив Хосе Луїс Моралес.

Наразі «Барселона» йде третьою в Ла Лізі, маючи 44 очки, що на 8 менше, ніж у «Жирони» та на 10 – ніж у «Реала».

«Вільярреал» – 14-й з 23 балами.

Цілком логічно, що після такого матчу – із п’ятьма пропущеними від команди з нижньої частини турнірної таблиці – Хаві заявив, що залишить «Барсу» наприкінці сезону.