Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Жирона» – епік! Вирвали перемогу, програючи до 82-ї хвилини – врятували заміни
Відео

«Жирона» – епік! Вирвали перемогу, програючи до 82-ї хвилини – врятували заміни

Довбик та Циганков грали зі старту, але на рахунок не вплинули.

Блог — Телевізор
2 грудня, 18:00
11

Суботня програма 15-го туру Ла Ліги стартувала з найцікавішого для української аудиторії матчу. «Жирона» Віктора Циганкова та Артема Довбика приймала «Валенсію» Романа Яремчука.

Усі троє українців взяли участь в поєдинку, але результативно на його перебіг не вплинули. Шкода, бо зустріч закінчилася ефектною вольовою перемогою господарів арени «Монтіліві».

🔹 Обидві команди приберегли голи на другий тайм після сухої, але насиченої першої половини.

На 56-й хвилині зненацька забили гості, які очікувано грали другим номером. «Кажани» скористались невдалим пасом назад від Гарсії – Дуро підхопив мʼяч та реалізував рандеву з Гассанігою.

🔹 З таким рахунком команди дограли до фінальної десятихвилинки, коли перед «Жироною» все чіткіше формувалась перспектива першої з 30 вересня поразки та загалом другої в сезоні.

Але все перевернули заміни Мічела. На 76-й хвилині він підсилив атаку виходом Стуані, а на 82-й - Коуто.

І це негайно спрацювало. На тій же 82-й хвилині Коуто подав з правого флангу в штрафний, де Стуані на дальній штанзі в дотик замкнув.

🔹 А ще через шість хвилин та сама парочка організувала переможний гол. Знову подача Коуто з флангу, знову Стуані на вістрі спрямовує мʼяч повз Мамардашвілі. Феноменально.

Навздогін «Монтіліві» побачив ще й третій гол своєї команди, але мʼяч Савіо скасували через офсайд.

🔹 Завдяки цій нервовій перемозі «Жирона» знову вийшла на перше місце в Ла Лізі, як мінімум, до матчу «Реала», який зіграє сьогодні пізніше.

Правда попереду жиронців чекають серйозні виклики у вигляді виїздів до «Барселони» та «Бетіса» ще у цьому році, а 2024-й команда розпочне з поєдинку проти «Атлетіко».

Щодо «Валенсії», то команда за підсумками цього туру ризикує опуститись в другу половину таблиці Ла Ліги.

🔹 Українці у звітному матчі не відзначились яскравими діями. Найпомітнішим був Віктор Циганков, який і заробив найвищу оцінку серед земляків – 7.1 від FotMob.

Довбик, як і Циганков, відіграв увесь поєдинок, але отримав одну з найнижчих оцінок в команді – 6.3 від FotMob.

Що стосується Яремчука, то він звично вийшов на поле на заміну – уже під кінець зустрічі за рахунку 1:1. Але на цьому все, Роман навіть не награв на якусь оцінку від статистичного порталу.