Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Вихід Яремчука проти Боснії – одна з найкращих замін в історії збірної України

Роман чудово проводить 2024 рік.

Блог — Ноу Баланса
22 березня, 09:15
6

Роман Яремчук – однозначний герой драматичної перемоги України над Боснією та Герцеговиною. Його вихід на заміну за рахунку 0:1 на користь суперника за три хвилини в кінці гри перетворив грандіозний провал команди Реброва на дивовижний успіх та вихід у фінал плей-оф кваліфікації на Євро-2024.

Цей пост – присвята ренесансу нападника «Валенсії», завдяки якому всі ми зараз радіємо, а не горюємо.

🔹 Яремчук, попри спад форми в Артема Довбика та спекуляції щодо стартового форварда в збірній, гру з Боснією та Герцеговиною розпочав на лаві для запасних.

Втім, гра в Зениці склалась так, що не випустити Романа Сергій Ребров не міг, а коли випустив, то перед Україною стояло непосильне, як здавалось на той момент, завдання. А саме пробити щільну оборону господарів, яка до появи Яремчука лише раз за 80 хвилин дозволила українцям пробити у площину воріт.

Тим епічніше, як Роман увійшов у матч.

81 хвилина – вихід на заміну;

85 хвилина – гол, який зрівняв рахунок;

88 хвилина – асист, з якого Довбик забив переможний.

Це. Було. Легендарно.

🔹 Цей сюжет класно доповнює відродження Романа, яке він переживає у 2024 році. З січня і до цього моменту 28-річний нападник забив уже чотири голи – за всю першу частину сезону 2023/24 було лише п'ять. Тільки з тією різницею, що ті чотири з цих мʼячів Яремчук забив у двох матчах кваліфікації Ліги конференцій ще у складі «Брюгге» проти «Акюрейрі». Потім був гол у Кубку Іспанії проти скромної «Ароси».

А у січні 2024 року стався прорив, коли забив дебютний мʼяч за «кажанів» у Ла Лізі. Відтоді Яремчук забиває кожні три тури, що схоже на розгін, який тільки набирає обертів.

І ось ці гол плюс пас за Україну повинен тільки додати минулої впевненості колись основному нападнику національної команди.

🔹 Значущості діям Яремчука в матчі проти боснійців додає контекст. Роман голом та асистом витягнув дуже важливий для України матч, зберігши їй шанси на вихід на Євро-2024.

Те, що форвард зробив це із заміни, ще й за рахунку 0:1 робить його перфоманс настільки епічним, що мало хто може порівнятись із ним за цим показником в історії збірної України.

Іронічно, але здається в цьому компоненті у Яремчука лише один конкурент – той же Довбик. Пригадуємо переможний гол Артема Швеції на останній хвилині овертайму в 1/8 фіналу Євро-2020, який той забив після виходу на заміну, вперше в історії вивівши Україну у чвертьфінал континентального турніру.

Українським вболівальникам точно приємно колекціонувати такі сюжети в памʼяті. І сьогодні до них додався ще один. Дякуємо, Романе!