Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Веселий матч «Динамо» з ЛНЗ: дебютний м’яч Бражка (шедевр!), важливий – Ярмоленка і купа вболівальників на трибунах

А ще вперше у старті киян вийшов Діалло.

Блог — Ноу Баланса
23 вересня, 17:05
10

У 8-му турі УПЛ «Динамо» зіграло на виїзді з ЛНЗ, в якого виграло з бойовим рахунком 4:2.

Кілька ключових тез про матч.

🔹 В стартовому складі киян вперше вийшов той, кого там давно чекають. Сенегалець Самба Діалло заявив про себе у складі киян ще два роки тому, коли ударно виступав за молодіжку клубу в юнацькій Лізі чемпіонів. Ще тоді почались розмови про виступи вінгера за першу команду, але підпускали туди гравця надто обережно.

Рік Діалло чека дебюту в команді Луческу. Ще рік – виходу в старті, який і стався цього туру. Самба відіграв 64 хвилини, після яких головний тренер випустив замість нього Назара Волошина. Одразу після того, як ЛНЗ вдалось зрівняти рахунок зустрічі.

За гру 20-річний футболіст завдав кілька хороших ударів по воротах Пенькова, заробив штрафний, вдало обігрувався із партнерами. Непогано як для дебюту, але видатним цей матч для Діалло точно не назвати.

🔹 А от для Володимира Бражка це точно видатний матч. Центральний півзахисник тільки на старті сезону провів дебютний провів за першу команду «Динамо», а вже через два місяці відзначився дебютним голом у її складі.

На третій хвилині зустрічі в Черкасах Бражко наважився удар з великої відстані й не прогадав. Постріл видався точним і безпомилковим, після якого мʼяч врізався прямо в правий від Пенькова кут воріт.

Загалом Володимир провів повний матч на полі, додав до активу також асист на Ярмоленка, ще більше забетонувавши за собою статус ключового виконавця у цьому колективі Луческу.

🔹 Гра в Черкасах вийшла класною, особливо її другий тайм, в якому інтрига в протистоянні тільки посилилась.

Хоч гості швидко вийшли вперед у рахунку, це не сильно допомогло їм у контролі матчу. ЛНЗ дав гідний бій гранду – не дозволив тому розвинути отриману на старті перевагу, зрівняв рахунок по перерві (пенальті за гру рукою Караваєва реалізував Бойко), а коли «Динамо» у відповідь забило двічі (Ярмоленко з лінії карного та Буяльський з пенальті) й вело матч до перемоги, підопічні Олега Дулуба забили ще раз (Прядун на 90+1-й).

Втім, саме за динамівцями було останнє слово у матчі. Контратаку результативно закінчив Волошин, забивши у пусті ворота.

🔹 Прекрасний матч для перегляду, чим і скористалась частина черкащан. Попри заборону на присутність глядачів на поєдинку, одну з центральних трибун стадіону в Черкасах заповнили чи не вщерть небайдужі вболівальники.

Схоже, в ЛНЗ не проти заплатити за це штраф.