Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Новий спектакль «ПСЖ» та Мбаппе: Кіліана замінили у перерві – він пішов на трибуни до мами

А Енріке каже, що команда просто звикає грати без лідера.

2 березня, 11:55
13

Схоже, у Парижі очікується весела кінцівка сезону – рішення Кіліана Мбаппе піти з «ПСЖ» влітку вільним агентом все ж не може закінчитись мирним та щирим рукостисканням.

Ознаки цього помітні в останні декілька тижнів, а у п‘ятницю на матчі з «Монако» вони стали взагалі явними.

◾️ З моменту появи інформації про те, що Мбаппе прийшов до керівництва клубу та нарешті доніс свою позицію, він не зіграв жодного повного матчу. Спочатку почав у запасі гру з «Нантом» (2:0) – вийшов на 62-й та забив з пенальті. А потім провів лише 65 хвилин у зустрічі з «Ренном» (1:1) – після його заміни команда врятувала нічию на 90+7.

◾️ Вчора проти «Монако» Луїс Енріке зняв свого капітана у перерві – парижани знову не перемогли, 0:0.

◾️ Таке рішення тренера Кіліан сприйняв доволі незвично. Форвард не залишився разом з командою у технічній зоні – на 49-й хвилині повністю переодягнений потрапив на камери у підтрибунці, розмовляючи телефоном та підморгуючи операторам:

◾️ Прямував Мбаппе на трибуни, а дорогою туди привітався з вболівальниками «Монако», за який раніше виступав:

◾️ Гру француз додивлявся поруч з родиною – збоку сиділа його мама Файза Ламарі, яка частково веде справи сина:

◾️ Після фінального свистка Мбаппе спустився на поле до партнерів, радісно усміхаючись попри втрату очок:

◾️ Енріке на пресконференції заявив, що ситуація насправді проста – мовляв, команда звикає грати без свого лідера:

«Рано чи пізно він більше не гратиме з нами. До цього треба звикнути. Я намагаюся знайти найкращу формулу. Я роблю те, що вважаю найкращим для команди. Це моє рішення».

А також Луїс розізлився на наступні питання:

«Я не збираюся вступати в цю гру. Я – професіонал. У мене немає проблем. Це просто історія про те, як найкраще керувати командою. Три з трьох питань – на цю тему. Хет-трик. Заходимо на четверте?».

***

Цікаво, чи пошириться така практика на плей-оф Ліги чемпіонів та чи не бігатиме Кіліан згодом навкруги поля на тренуваннях, коли остаточно узгодить контракт з «Реалом».

Хоча, як повідомляє місцева преса, оточення Мбаппе наполягає на відсутності будь-якого конфлікту.