Tribuna/Футбол/Блоги/DE ANALYTIQUE/НЗЛД-ЗМЛ. №4. 16.09. Динамо - АЕК. "Спіч антиексперта".

НЗЛД-ЗМЛ. №4. 16.09. Динамо - АЕК. "Спіч антиексперта".

Блог — DE ANALYTIQUE
16 вересня 2022, 02:12

Годину тому закінчився матч Динамо з АЕКом, хто зайшов сюди за конструктивом, можете пролистнути нижче, адже тут будуть емоції.

Можна програти матч. Можна програти матч будучи фаворитом. Головне питання – як?

Я, з початку повномасштабної війни, намагався не критикувати жодну українську команду, бо важко грати, маючи такий тягар за плечима. Але пора починати дивитись «правді в очі»!

Зоря злила два матчі Університаті? – Окей, недооцінка суперника. (Зоря – це клуб, який невиправдано не критикують в біля футбольній сфері. Я б хотів згадати і Рафаїлова, і Геллера, і позицію клуба стосовно війни, точніше її відсутність, і кінець першого матчу в Любліні, коли замість того, щоб дотискати суперника і подвоювати чи потроювати перевагу, гравці просто катали м’яч, танцювали біля кутового прапорця і тримали рахунок 1:0, а на виїзді поступились 3:0, і скарги Суркіса на те, що дорого грати в Польщі в приблизно в той період, що могло спонукати Зорю до якнайшвидшого вильоту з ЛЄ та ще багато чого можна згадати, якщо відійти від вершини айсбергу, але про це все вже будемо згадувати після нашої найголовнішої перемоги) Дніпро програло 3 з 4ох таймів АЕК? – Гаразд, треба дати час тренеру і команді на адаптацію. А що з Динамо?

1. Травми Шапаренка і Бущана. Всього дві втрати, а як по іншому сприймається Динамо. Якщо стосовно втрати Бущана драматизувати не варто, бо вже місяць-два і він повернеться, та і Бойко ще не здав позицій. То без Шапаренка Динамо здатен перегравати лише ФК Львів. Якщо результат команди залежить від дій 4 гравців, то це нездоровий менеджмент, навіщо тоді Динамо інші гравці? Відпустіть цих, наберіть з молодіжки, і хай бігають навколо Шапаренка, Циганкова, Забарного та Бущана, може і результати стануть кращими. Цих молодих гравців можна буде ще продати. Ой вибачте, я забув, що український футбол це не про бізнес, тут лише меценати та волонтери керують клубами.

2. Чому Динамо витративши більше 2 млн євро став ще слабшим, ніж був у кваліфікації ЛЧ? Кабаєв – це провальний трансфер. Кабаєв зміщується в напівфланг щоб дати зону фланговому захиснику коли м’яч у Динамо, коли у суперника, то сідає глибше і допомагає в захисті більше, ніж Циганков, про що і свідчать теплова карта та середня позиція. Це все, 2 функції, і жодна з них не про активні дії. Я не слідкував за Кабаєвим всю його кар’єру, але як дізнався про його можливий трансфер в Динамо, подивився матчі Зорі з Універсітатею. Владислав був найгіршим гравцем, в обох матчах, жодної залученості до атак, жодної ініціативності. Чи такого вінгера шукало Динамо? Поки найкращим вінгером Динамо в цьому сезоні був Шепелев, принаймні він грав в футбол, а не займав позицію. Ще один трансфер, за 1 млн євро – Кахім Перріс. Для мене це поки такий Карлос Кайзер, але по-українськи. Ми бачили, як ямаєць розминається, одягається, спілкується з помічниками тренера, не бачимо лише як він грає в футбол. Нагадаю, його не безкоштовно взяли, 1 млн євро заплатили. Єгора Назарину Зоря була готова продати за 800 тис. Можливо Перріс настільки бездара, що навіть по такій грі він не зможе підсилити атаку? Чекаю з нетерпінням його дебюту.

3. Фланги захисту. Гравці, які і дали можливість Динамо боротись за місце в Єврокубках в цьому сезоні, але яка ж жахлива гра на атаку була сьогодні у них всіх. Ви бачили Кендзьору сьогодні на полі? Я ні. 21 точний пас, 0 гострих передач, 0 ударів, 0 точних навісів, 0 спроб дриблінгу. Томаша на 68-ій хвилині замінив Караваєв. 12 втрат при 28 дотиках до м’яча за 25 хвилин. Зліва в захисті грав Дубінчак. Владислав отримує дуже схвальні відгуки за свою гру. Коментатори матчів Динамо кажуть, що Динамо не відчуло втрати Миколенка, Sofascored визнає його кращим гравцем матчу, а фанатки на трибунах скоро замість автографа Циганкова будуть чекати Дубінчака.

Маячня! Дубінчак це як Фераррі, яку поставили на рейки і сказали «Ти тепер поїзд». Все однаково. Забіг, прострілив в зону не піднімаючи голову, або так само навісив. Він не думає під час матчу. У нього є якийсь план і він його притримується. Також абсолютна ненаціленість на ворота. Перший матч Дубінчака в старті проти Фенербахче 2 дальні удари, наступні 6 матчів в Єврокубках 0 (жодного) ударів. Навіть в сьогоднішньому матчі був момент наприкінці першого тайму, коли м’яч летів чітко на Дубінчака, який був в двох метрах від воріт і замість того щоб пробивати він скидає кудись де нікого немає. Випускайте Вівчаренка, Дубінчака зламали.

4. В Європі, крім Динамо, я можу назвати тільки 2 команди, які не звільнять тренера який не дає результат, не показує гру і не розвиває гравців – це Атлетіко і Ювентус. Чекаю, що їх залишиться двоє, а в Мирона Богдановича з’явиться халтурка на 3 місяці…