Tribuna/Футбол/Блоги/Бандерівський футбол /Перша перемога Тен Хага на чолі "Манчестер Юнайтед", битий - "Ліверпуль".

Перша перемога Тен Хага на чолі "Манчестер Юнайтед", битий - "Ліверпуль".

Автор — Bakasya
23 серпня 2022, 00:24
2

В рамках 3 туру АПЛ "Манчестер Юнайтед" приймав вдома "Ліверпуль". 19 та 15 команда в турнірній таблиці після перших 2 турів відповідно. Найтитулованіші клуби Англії. Оксюморон, чи не так?

"Ліверпуль" продовжує страждати від травм футболістів та ще й Дарвін Нуньєс отримав 3-матчеву дискваліфікацію за червону картку в минулому турі, тому в основі з'явилися: Елліот, Мілнер, Гомес та Фірміно.

В основі "Манчестер Юнайтед" в свою чергу з'явилися Маласія та Еланга, які протидіяли на лівому фланзі Салаху та Александру-Арнольду. Варан зайняв місце в основі капітана МЮ - Магваєра, а Решфорд повернувся на позицію центрфорварда.

Перед матчем на "ОЛД Трафорд" був представлений новачок команди - Каземіро. Боси МЮ віддали за 30-річного опорного півзахисника - 70млн євро.

Каземіро почав приносити користь команді просто своєю присутністю. "Манчестер Юнайтед" хорошо розпочав 1 тайм в результаті чого на 16 хвилині забили перший м'яч. Еланга пройшов по лівій бровці, відпасував на 11-метрову позначку, де був Санчо. Він майстерно прибрав на замаху Мілнера та відправив круглого в кут воріт, 1-0.

Перший тайм пройшов спокійно та майже без моментів, тому команди відправилися на перерву за рахунку 1-0.

Друга половина матчу розпочалася з заміни, Марсіаль з'явився на полі замінивши Елангу. Тен Хаг не прогадав з заміною і вже на 53 хвилині Ентоні вивів Решфорда на побачення з кіпером, форвард вийшов переможцем з цієї дуелі, 2-0.

Решфорд мав ще кілька нагод в цьому матчі, щоб забити, але не скористався ними, на відміну від Салаха. Де Хеа потягнув удар від новачка "Ліверпуля" Карвалью, але на добивання першим встиг Мохамед, який і зробив рахунок 2-1.

На останні хвилини на полі з'явився Роналду, який всіма силами хоче покинути "Манчестер Юнайтед" та грати в Лізі Чемпіонів, але поки лише 5 хвилин на полі за червоних дияволів в матчі проти "Ліверпуля"

Перша перемога Еріка Тен Хага на чолі "Манчестер Юнайтед", а Клоппу та його гравцям потрібно більше працювати. 2 очки в перших 3 матчах - це не той результат, який хотів би тренер команди.