Tribuna/Футбол/Блоги/Бандерівський футбол /Дебют новачків, диво-гол Депая та розгром суперників. Все, що потрібно знати про перший товариський матч "Барселони"

Автор — Bakasya
20 липня 2022, 12:21
1

"Барселона" зіграла першу товариську гру в США. Суперникам каталонців стала команда, яка належить інвесторам команди Бекхема - "Інтер Маямі".

З перших хвилин на полі з'явилися три новачки команди: Крістенсен, Кессьє та Рафінья. Вони доволі непогано виглядали на футбольному полі, комбінували з партнерами, тому результат першого тайму на табло - 3-0.

Забитими м'ячами вдалося відзначитися Обамеянгу, Рафіньї та Ансу Фаті в прекрасно розіграній командній комбінації.

На другий тайм зустрічі "Барселона" повністю змінила свій склад, але це ніяк не повпливало на результат гри. Ще 3 м'ячі залетіли в ворота "Інтера Маямі". Авторами стали: Гаві, Депай та Дембеле.

Варто відзначити м'яч, який забив Депай, прийнявши м'яч спиною до воріт, він зробив поворот на 180 градусів та відправив м'яч в нижній кут воріт, неймовірно гарний гол.

Впевнена перемога каталонців та дебют новачків. Також, до команди повернувся Серхі Роберто, який був відсутній понад пів року через травму, він з'явився на полі в 2 таймі.

Педрі був представлений публіці з новим ігровим номером на футболці. Нагадаємо, що він взяв 8 номер.

Непоганий матч для каталонців, гравці знаходяться в непоганій формі, враховуючи, що це перший матч після відпустки, тому очікуємо наступних ігор та дебют Левандовські, який був присутній на матчі, але на трибуні.