На яких персонажів «Гри престолів» схожі футболісти «Шахтаря»

Блог Mad Librarian проводить несподівані параллелі на честь прем’єри 7-го сезону легендарного серіалу.

Напевно, найочевидніший варіант схожості – лейтенант (згодом стане капітаном) Молодших синів Дааріо Нахаріс та капітан «кротів» Даріо Срна

2

133

Життя дає Сірому Черву не надто багато приводів для посмішок, тому той завжди серйозний та максимально зосереджений. На відміну від його шахтарського двійника Тайсона - одного з найпозитивніших людей усієї УПЛ.

123

245

Щоправда, на схожість з лідером Бездоганних досить серйозну заявку робить і Фернандіньо.

24435

Тайсон також може бути схожим на іншого персонажа «Гри Престолів» – леді Міссандею, праву руку Дейнеріс. Щоправда, і тут серед «кротів» не обійшлося без конкуренції

2435

232435

1232324

Оллі, наймолодший мешканець Чорного замку, котрого всі просто-таки зненавиділи за вбивство найгарячішої штучки серіалу Ігрітт, схожий на Сергія Кривцова. Коли останній лажає в захисті, то емоції стосовно нього виникають часом такі ж, як і до його «колеги» з Нічної варти після того фантального пострілу з лука.

132435

1324

Пітер Бейліш мріє рано чи пізно зайняти Залізний трон. Мабуть, подібні амбіції має і Паулу Фонсека. Бо ж Ліга Європи – це добре, але Ліга чеміпонів, як говорив класик, зовсім інший турнір...

122435

1324356

Володар Кварту Ксаро Ксоан Даксос, що вскочив у халепу через трабли з громадянкою Таргаріен, схожий на Джуліуса Агахову. Неприхована любов до роскоші останнього і його манера одягатися миволі змушують сприймати нігерійця, як чинного прем’єр-міністра якоїсь з африканських держав.

000

На відміну від Брана Старка, з ногами у Тараса Степаненка все добре (зуб за зуб Джейме – не даремно тобі відітнуть руку), про що має чудово пам’ятати Віталій Бордіян.

3435

13436

Якщо всюдисущого Варіса весь Вестерос вважає чи найбільш таємничим персонажем, то Ярослав Ракицький в чомусь теж відповідає подібному амплуа.

2324

134

Король Андалів та Перших людей, Лорд Семи Королівств Джофрі Робертович (не факт) Баратеон і його двійник – підкорювач Уфи, приборкувач Рахіма Стерлінга та принц манчестерський Олександр Зінченко.

3243

132436

 На цьому все, дякую за увагу. Хорошого вам сезону. Будьте на сторожі – зима близько

10 українських футболістів, які найбільше подорожчали

+39
Популярные комментарии
+6
Александр Хлепитько
Годно)

Хоть и не фанат Игры Престолов, но с некоторых сравнений прям в слух))
+5
Дмитрий Клименко
крутяк)
+4
Тарас Андрицуляк
Мені сірий хробак більше Дугласа Косту нагадує
Написать комментарий 23 комментария

Еще по теме

Реклама 18+