Реклама 18+
Реклама 18+
Рейтинг на сайте 48170  Место 22
Трибуна Пользователь
Ігор87, Ігор87
Комментарии5358
Статусы729

Ігор87

Дата регистрации 5 февраля 2017
Аккаунт суперзвезда
Настоящее имя Ігор
Пол мужчина
Возраст 32
Любит
Основатель блогов
Читает блоги
О себе ⚒ 🔰 ⚒
Награды

Статусы

Ігор87
Ігор87 - редактирование статуса
Коли #Шахтер відгріб повне відро від #Аталанта у Лізі Чемпіонів, спав тієї ночі лише дві години. Шок, сором, образа. Здавалося б то не вперше, і вже пора звикнути але все ніяк. Ясна річ, що настпуного дня рано ліг спати і четвергових матчів #Лига Европы УЕФА не дивився -- гру #Александрия пропустив, на жаль. Та і не до футболу було: Шахтар задав настрій на тиждень вперед. А тут виявляється, що ... Читать дальше одне одоробло взагалі вилетіло з єврокубків від ще більшого одоробла. І на роботі маєш вислуховувати "заспокойся, "кріт", ЛЄ то реально ваш рівень, а от ми ж такі нещасні, нитимемо тобі увесь ранок". Образливіше їм бачте. Та ідіть ви ***уй

Записи в блогах

|Автор Ігор87

Mad Librarian / Вештальнопрогулянкове з Харкова

Андрій Ярмоленко в метро, сліди шефа соцреадкції у харківському середмісті та що насправді значить оксимиронівське слово «мерчик»

ФК Харьков, Металлист, Алина Ягупова, Андрей Лунин, Михаил Мудрик, Андрей Ярмоленко, Ворскла
Рейтинг +39
|Автор Ігор87

Mad Librarian / Вештальнопрогулянкове з Полтави

Дрібка фотографій з міста, яке вперше в історії може втратити свою команду в УПЛ

ФК Полтава, стадион Ворскла им. А. Бутовского, Ворскла
Рейтинг +28
|Автор Ігор87

Mad Librarian / Після амністійне

Балканське, політотне

Дарио Срна, Домагой Вида, Новак Джокович, Сборная Сербии по футболу, Сборная Хорватии по футболу
Рейтинг +13

Комментарии

Як мінімум на 50% всі страждання можна зменшити досить легко -- забути про всім відомий клуб. Хоча б на місяць, для проби. Бо кидати Арсенал немає сенсу -- наступного сезону вони стануть чемпіонами Англії, та виграють Лігу Чемпіонів ( зайдуть туди через перемогу в Лізі Європи)

В своїх клубних пристрастях ти таки точно витяг "щасливий" квиток -- Динамо, Арсенал. Можливо в і ншому житті ти був Карлом Лейстріцем і спалював книжки у нацистській Німеччині ?

Конгратуляції тріумфатору. Енциклопедія футболу в статусах. Навіть десь дивно чому такий прокачаний автор обрав своїм нікому ім’я такого м’яко кажучи неоднозначного персонажа п.с. якщо анонсований міні-конкурс знов буде за мотивами лавсторі чети Зінченків ( флешмоби про освідчення, домашні тварин і т.д.), то ви трохи підзадовбали з цим)

Друзья

Подписчики

Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+
Реклама 18+