Скільки наших гравців у вищих дивізіонах європейських чемпіонатів. Інфографіка Tribuna.com

Тенденція на зменшення.

Третій рік поспіль фіксуємо зменшення кількості українських футболістів у вищих дивізіонах чемпіонатів Європи. Два роки тому таких було 67, рік тому – 58, а на сьогодні уже 49.

Звично майже третина з них (цього разу 17 гравців) виступає в сусідніх країнах: Словаччині, Польщі та лідері всього обліку Угорщині. Але якщо рік тому тільки в угорському чемпі було одразу 15 українців, то зараз число зменшилось на третину, до 10-ти.

Один з авторів таких змін – Ігор Харатін, який в останній момент змінив «Ференцварош» на польську «Легію». Що стосується топ-чемпіонатів, тут майже без коректив. Просто тепер, у порівнянні з минулим вереснем, компанію Малиновському в Серії А складає Віктор Коваленко.

4 минуты на гол Яремчука и украденный мяч Зозули. Как наши сыграли в Европе

Фото: Pedro Rocha KSA; Henry Browne/Getty Images

+35
Популярные комментарии
Daniel Kachkin
+51
Венгрия ,Греция и Кипр - да,это действительно ТОП ЧЕМПИОНАТ (сарказм...)
Merl
+43
в перде!
Ответ на комментарий Alex Star
А где Россия?
Menta1ist
+25
Забув ще один показовий приклад Юрченка, який по суті був лідером Зорі, а зараз нікому не потрібен...можливо треба меньші фінансові апетити?
Ответ на комментарий Menta1ist
а що ви тоді хочете від збірної? для росту гравцям треба конкурувати, а наших навіть мяко кажучи посередніх гравців умовний Шаблій пристроїть на норм зп в Україну, а тих хто міг би вирости в норм футболіста у ближнє зарубіжжя бо там він відкатік візьме кращий.
В нас мало гравців які б хотіли якось прогресу, більшості достатньо отримувати непомірну по міркам україни з/п, граючи без росту в півноги раз в тиждень десь у нас.
Не думав що колись це скажу але нашим гравцям особливо тим хто сидить в золотих клітках ШД і ДК треба брати приклад з Коваленко, і сильно втрачати в грошах і пробувати розвиватися десь там в Європі. І навіть Польща чи Угорщина будуть більш показовими, ніж сидіти в УПЛ. Але це все десь у іншій реальності.
Написать комментарий 50 комментариев
Loading...
Реклама 18+