Для клубів УПЛ дозвіл заповнити трибуни лише на 25% - як відкрити стадіони повністю. Ми майже не помітимо обмеження

Лише у трьох команд заповнюваність вища.

Нарешті. Після чотиримісячної заборони українські стадіони відчинили для вболівальників. Поки в тестовому режимі. Цього тижня президент УАФ Андрій Павелко та міністр охорони здоров’я Максим Степанов домовились – на матчі плей-офф УПЛ за Лігу Європи впустять глядачів. Звісно, не без обмежень: трибуни дозволили заповнити лише на 25%, соціальна дистанція – мінімум 1.5 м, антисептики, відкриті проходи та всяке інше, до чого ми уже звикли.

При цьому, до заповнюваності лише на 25% ми звикли ще до карантину. В поточному сезоні Прем’єр-ліги на матчах 9 команд з 12 середня заповнюваність не переходила цей поріг. Тому для цих клубів обмеження буде лише умовним. І тільки «Маріуполь», «Десна» та «Колос» можуть похвалитись, що на їхніх домашніх іграх мінімум третина стадіону була зайнята глядачами.

Як ми вже говорили, відвідуваності УПЛ коронавірус не страшний.

УПЛ не страшен коронавирус. С посещаемостью все и так плохо

Тому прагнення Андрія Павелка невдовзі збільшити ліміт до 50% заповнюваності стосується атмосфери лише на матчах збірної України, єврокубків та дербі «Динамо» з «Шахтарем». На настрій решти українського футболу це не впливає жодним чином.

Моменты сезона УПЛ: коронавирус, борьба за 2-е место, падение «Карпат», Тайсон, Монзуль и Михайличенко

Умная продажа билетов в Польше: сожители сидят рядом, соцдистанция создается автоматически, посещаемость растет на 20%

Фото: «Шахтар»

+19
Реклама 18+
Популярные комментарии
Олександр Хропатий
+14
По "Десні" треба рахувати справжню місткість без східної трибуни - це 5500, здається так, тобто реальна середня заповнюваність буде біля 70-75%.
Даня Рябенький
+6
Люди соскусились по футболу 25% придёт
sheva
+4
Стоит уточнить что у Десны одна трибуна закрыта уже два сезона из-за аварийного состояния. Соответственно на матчи пускают чуть больше 5тыс. при средней посещаемости 3920 это даже больше чем 50% и если будет расчет не от количества мест которые стадион мог принимать в лучшие времена, а от фактического состояния, то у Десны возникнут с этим проблемы...
Написать комментарий 10 комментариев
Loading...
Реклама 18+