Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/😮 «Ліверпуль» торпедував шанси на титул: створив проти «Пелас» моментів майже на 3 xG, а на табло – 0:1
Video

Клопп іронічно промовляв «Вау!».

14 квітня, 20:15
7

«Ліверпуль» неочікувано продовжує збирати невдачі – після втрати очок з «Манчестер Юнайтед» (2:2) та поразки від «Аталанти» (0:3) у Лізі Європи мерсисайдці програли другий домашній матч поспіль. 0:1 від «Крістал Пелес», що може стати поворотним моментом у боротьбі за титул АПЛ.

Хоча ця гра цілком могла завершуватись розгромом на користь команди Юргена Клоппа.

◾️ Господарі почали з чергового провалу захисту – «Крістал Пелес» відкрив рахунок вже на 14-й хвилині, коли Езе залишили без опіки на лінії воротарського (!):

◾️ Реакція Клоппа неоцінена – з посмішкою викрикнув «Вау!»:

◾️ А вже на 18-й хвилині багато хто зловив флешбеки падіння Стівена Джеррарда – Ван Дейк послизнувся, але Робертсон врятував, винісши м‘яч з лінії воріт після перекидання Матета:

◾️ Все, що було далі, важко пояснити. «Ліверпуль» марнував шанс за шансом: 21 удар, 6 у площину, 4 втрачених явних гольових можливості.

◾️ Те, з яких позицій не влучали футболісти – фантастика.

Поперечина від Ендо після кутового:

Вихід фактично 3 в 1 (але у підсумку мінімальний офсайд, який точно переглядав би ВАР):

Удар Дарвіна з кількох метрів у голкіпера:

Джонс не дотягнувся до м‘яча:

Жота влучив у захисника, а не у порожні ворота:

Джонс не скористався виходом віч-на-віч:

Салах у компенсований час з кількох метрів пробив у ногу Мітчелла:

◾️ Справедливості заради, ще один супершанс змарнував й «Крістал Пелес» на 74-й – потягнув Аліссон:

◾️ Тепер «Ліверпуль» відстав від «Манчестер Сіті» на 2 очки, а «Арсенал» у випадку перемоги над «Астон Віллою» може отримати перевагу у 3 бали до кінця чемпіонату.

◾️ Календар мерсисайдців на фініші сезону АПЛ:

◾️ «Ліверпуль» створив моментів на 2,87 xG – і це найбільший показник без забитих голів для команди з сезону 2010/11, коли почалася вестися така статистика.

А за останні два матчі на «Енфілді» xG господарів точно перевалило за 5, але «Аталанта» та «Крістал Пелас» дуже сильно підірвали шанси «червоних» ще хоча б на якийсь титул в сезоні.