Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/🔥 Вогонь у Кубку Англії: «МЮ» з голами на 87-й, 112-й та 120+1-й пройшов «Ліверпуль» – забив навіть Антоні
Video

Манкуніанці таки пролізли у півфінал.

17 березня, 22:42
19

«Манчестер Юнайтед» у неймовірно драматичному матчі переміг «Ліверпуль» в екстратаймах та вийшов у півфінал Кубка Англії – 4:3.

◾️ «МЮ» несподівано активно почав гру, високо зустрічаючи мерсисайдців. Це дало результат вже на 10-й хвилині – Мактоміней встиг першим на добиванні після удару Гарначо.

Для Скотта це вже 9-й гол у сезоні, він другий найкращий бомбардир команди після Гойлунда.

◾️ Господарі поля продовжували тиснути, а той же Мактоміней міг забивати вдруге на 35-й хвилині, але влучив прямо у голкіпера:

◾️ Десь з цього моменту «МЮ» підсів та став грати на втримання рахунку до перерви – і, звісно, поплатився. Спочатку забив Ендо, однак взяття воріт скасували через офсайд у Салаха:

А згодом «Ліверпуль» легітимно відзначився двічі та пішов у роздягальну взагалі переможцем першого тайму. Зрівняв Мак Алісстер – пробив у ближній кут Онана:

Автор другого голу – Салах, для якого це 13-й м‘яч в останніх 10 іграх проти «МЮ»:

◾️ У другому таймі в «МЮ» майже нічого не вдавалося, допоки на 85-й хвилині тен Гаґ не пішов на авантюру – випустив вінгера Діалло замість центрбека Варана та ситуативно опустив у захист Бруну.

Героєм же основного часу став, увага, Антоні – з правої (!) забив свій другий гол у сезоні (обидва – саме у Кубку). Для бразильця це також перший м‘яч на «Олд Траффорд» за 373 дні.

◾️ На останніх секундах «МЮ» мав змогу вирвати перемогу – Решфорд отримав пас віч-на-віч з воротарем (схоже, без офсайда), але якимось чином не влучив у площину.

◾️ Гра у підсумку перейшла в екстратайми, де, що цікаво, тен Гаґ не відмовився від своєї гібридної схеми мінімальною кількістю номінальних захисників.

Решфорд наприкінці перших доданих 15 хвилин знову не влучив у ворота у схожій ситуації – тут, щоправда, точно було положення поза грою:

◾️ У відповідь же «МЮ» отримав дальній удар від Елліота з рикошетом – Онана не врятував, 2:3 на 105-й:

◾️ Втім, Решфорд таки реабілітувався – на 112-й ударом у дотик зрівняв, 3:3:

◾️ На 116-й «МЮ» вкотре втратив можливість значно полегшити собі життя, а конкретно у цьому випадку зі спробою Мактомінея – уникнути серії пенальті:

◾️ Однак до 11-метрових справа так і не дійшла – «Ліверпуль» пропустив контратаку, яку ударом під стійку завершив Діалло, отримавши другу жовту за зняту футболку при святкуванні.

◾️ 4:3, «МЮ» – у півфіналі, Клопп втратив шанси на домашній требл.