****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

З п'яти матчів чотири закінчились перемогою однієї з команд з різницею в одну шайбу.

1. Анахайм перемагає Детройт. Це друга поспіль перемога Качок. Відзначимо другу поспіль результативну гру від Адама Генріка (1+1). Алекс ДеБрінкет закидає 2 шайби за Детройт і достигає позначки в 400 очок за кар'єру.

2. Пітсбург бере гору над Міннесотою, як не скандували вболівальники прізвище Марка-Андре Флюрі, він так і не з'явився на льоду, дуже дивна поведінка менеджменту Вайлд.

Пенз перемагають, Сід закидає переможну шайбу, а ще зробив ассист. Таким чином у Кросбі 1 534 очка за кар'єру (567 + 967) і він на 13 сходинці результативності серед гравців Ліги за всі часи.

3. Монреаль здолав на виїзді Вінніпег. Перемогу Хабс принесла шайба у ОТ від захисника Джастіна Беррона, натомість Морган Беррон, рідний брат Джастіна, за Вінніпег не відзначився. Завдяки цій перемозі Монреаль показує наступний ігровий відрізок 3 - 1 - 1 за останні п'ять матчів. Добре, що вже другу гру поспіль забиває Джош Андерсон, бідолашний ветеран-форвард лише 4 шайби цього сезону забив.

4. Даллас дотиснув Сієтл у овертаймі. Дюшен закинув дві шайби і ассистував Томасу Харлі у овертаймі. До речі Харлі обійняв 4 сходинку серед наймолодших захисників, які закинули шайбу в овертаймі в історії франшизи.

5. Калґарі перемагає Флориду. Дві шайби з трьох гравці Калґарі закинули в меншості. Флорида повертається додому після північно-західного турне з трьома поразками та одною перемогою. Сподіваюсь рідні стіни прокинуть Кішок.